Kategorie
MIO MiVue 5 LENS FILTER

MIO MiVue 5 LENS FILTER...

Numer katalogowy: ASMIOVMV5LENS01 Kod producenta:

0
MIO MiVue 5 LENS FILTER
MIO MiVue 5 LENS FILTER
MIO MiVue 5 LENS FILTER

MIO MiVue 5 LENS FILTER

Filtry do obiektywów

MIO MiVue 5 LENS FILTER

Numer katalogowy: ASMIOVMV5LENS01

Kod producenta: MiVue 5 LENS FILTER

Niedostępny

Filtr polaryzacyjny do obiektywów wideorejestratorów Mio MiVue pozawala redukować na nagraniach odblaski światła, które tworzą się w przedniej szybie auta. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się przejrzystymi i wyraźnymi nagraniami nawet przy bardzo ostrym słońcu. Montaż filtra w wideorejestratorach...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Filtr polaryzacyjny do obiektywów wideorejestratorów Mio MiVue pozawala redukować na nagraniach odblaski światła, które tworzą się w przedniej szybie auta. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się przejrzystymi i wyraźnymi nagraniami nawet przy bardzo ostrym słońcu.

Montaż filtra w wideorejestratorach Mio jest niezwykle prosty: wystarczy odkręcić osłonkę gwintu wokół obiektywu urządzenia i nakręcić na niego filtr polaryzacyjny Mio. Filtr pasuje do wszystkich wideorejestratorów MiVue z serii 300 (tj. MiVue 338, MiVue 358, MiVue 366, MiVue 388) oraz serii 500 (tj. MiVue 508, MiVue 518, MiVue 528, MiVue 538, MiVue 538 Deluxe, MiVue 568 Touch).

Filtr polaryzacyjny likwiduje w nagraniu efekt odbijania się deski rozdzielczej w szybie pojazdu. Efekt ten występuje przy słonecznej pogodzie, gdy plastikowe elementy kokpitu i deski rozdzielczej odbijają światło, które następnie załamuje się na przedniej szybie. Odbijająca się w szybie deska rozdzielcza może zasłonić tablicę rejestracyjną albo inny kluczowy element nagrania, dlatego filtr jest tak przydatny. Sam efekt odbicia światła nie wpływa jednak na rozdzielczość czy jakość nagrania.

Filtr polaryzacyjny działa na zasadzie pochłaniania części światła dochodzącego do obiektywu, dlatego tak dobrze sprawdza się przy dużym nasłonecznieniu. Zaleca się jednak zdejmowanie go w warunkach ograniczonego oświetlenia, a także podczas jazdy w nocy.

Nieprzypisane

Pasuje do

Filtr pasuje do wszystkich modeli wideo rejestratorów Mio (MiVue 366, 368, 388, 508, 528, 538, 568).

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIO MiVue 5 LENS FILTER