Kategorie
Nikon B700 red

Nikon B700 red...

Numer katalogowy: UUNIKAB70000002 Kod producenta:

0
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red
Nikon B700 red

Nikon B700 red

Aparaty kompaktowe

Nikon B700 red

Numer katalogowy: UUNIKAB70000002

Kod producenta: NIKON B700 RED

Niedostępny

COOLPIX B700Dzięki aparatowi COOLPIX B700 z superzoomem i matrycą o rozdzielczości 20,3 mln pikseli uchwyć na zdjęciach najdrobniejsze szczegóły.Doceń niezwykłą precyzję systemu AF oraz jakość legendarnego obiektywu NIKKOR wyposażonego w soczewki ze szkła o superniskiej dyspersji ED i 60-krotny zoom...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

COOLPIX B700

Dzięki aparatowi COOLPIX B700 z superzoomem i matrycą o rozdzielczości 20,3 mln pikseli uchwyć na zdjęciach najdrobniejsze szczegóły.
Doceń niezwykłą precyzję systemu AF oraz jakość legendarnego obiektywu NIKKOR wyposażonego w soczewki ze szkła o superniskiej dyspersji ED i 60-krotny zoom optyczny (z możliwością uzyskania 120-krotnego powiększenia za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom¹), który pozwala na wykonywanie zdjęć z niewiarygodnej odległości. Korzystaj z technologii przyszłości – filmowania w rozdzielczości 4K UHD – oraz formatu zdjęć RAW (NRW) zapewniającego doskonałe możliwości obróbki zdjęć. Optyczna redukcja drgań (VR)² z podwójną detekcją o skuteczności 5 stopni ekspozycji i boczna dźwignia zoomu minimalizują drganie aparatu, a elektroniczny wizjer i ruchomy wyświetlacz LCD zapewniają większą wygodę fotografowania i filmowania. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Dzięki aparatowi Nikon COOLPIX B700 ciesz się krystaliczną wyrazistością zdjęć i zasięgiem aż po horyzont.

OBIEKTYW NIKKOR Z 60-KROTNYM ZOOMEM OPTYCZNYM I SOCZEWKĄ ZE SZKŁA SUPER ED

Uzyskaj doskonałe zdjęcia dzikiej przyrody z bezpiecznej odległości, sfotografuj gwiazdy na nocnym niebie lub uwiecznij wydarzenia sportowe dzięki obiektywowi NIKKOR z niezwykle dużym, 60-krotnym zoomem optycznym z możliwością uzyskania 120-krotnego powiększenia za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom¹. Obiektyw oferuje zakres ogniskowych od 24 mm w ustawieniu szerokokątnym do 1440 mm w ustawieniu superteleobiektywu (w przeliczeniu na format małoobrazkowy), a dzięki minimalnej odległości ostrzenia wynoszącej zaledwie ok. 1 cm doskonale sprawdzi się w makrofotografii. Obiektyw NIKKOR z soczewką ze szkła Super ED to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wyjątkowym właściwościom soczewka ze szkła Super ED niezwykle skutecznie eliminuje widma wtórne i doskonale koryguje aberrację chromatyczną.

MATRYCA CMOS O ROZDZIELCZOŚCI 20,3 MLN PIKSELI I DOSKONAŁY AUTOFOKUS (AF)
Wielomegapikselowa matryca CMOS odbiera więcej światła i zapewnia doskonałą szczegółowość zdjęć. Natomiast niezwykle szybki i skuteczny system AF błyskawicznie ustawia ostrość na fotografowanym obiekcie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnych momentów. Funkcja AF z wyszukiwaniem celu pozwala na bardziej elastyczne kadrowanie, dobierając rozmiar i położenie pola ostrości do fotografowanego obiektu. Po skierowaniu aparatu w stronę fotografowanego obiektu system AF błyskawicznie przewiduje, na który obszar należy ustawić ostrość. Aktywne pole ostrości jest automatycznie dostosowywane do rozmiaru obiektu, co gwarantuje doskonałą ostrość wszystkich zdjęć. Skuteczność trybu AF z wyszukiwaniem celu jest taka sama w przypadku obiektów znajdujących się w centrum kadru, jak i na jego obrzeżach, zarówno w przypadku niewielkich obiektów (takich jak kwiaty czy potrawy), jak i ludzi.

FILMY W JAKOŚCI 4K UHD/30P Z DŹWIĘKIEM STEREO
Funkcja filmowania w rozdzielczości 4K Ultra High Definition (3840 x 2160/30p) pozwala rejestrować niezwykle płynne nagrania najwyższej jakości i przygotować się na dzień, w którym technologia 4K UHD stanie się standardem. W parze z doskonałym obrazem idzie najwyższa jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon z funkcją „zoom”, która dostosowuje jego kierunkowość do ogniskowej obiektywu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie filmowania. Dzięki zgodności ze standardem HDMI możliwe jest podłączenie aparatu do telewizora lub zewnętrznego monitora za pomocą opcjonalnego kabla HDMI.

WBUDOWANY WIZJER ELEKTRONICZNY (EVF)
Elektroniczny wizjer LCD (z funkcją korekcji dioptrażu) o przekątnej 0,2 cala i wysokiej rozdzielczości 921 000 punktów zapewnia pełne pokrycie kadru, dzięki czemu zawsze wiesz, co zostanie uwiecznione na zdjęciu. Czujnik zbliżenia oka wykrywa przyłożenie oka do wizjera i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając płynne przechodzenie między różnymi stylami fotografowania. Fotografowanie z użyciem wizjera stanowi dużą zaletę w ograniczonej przestrzeni, a ponadto pozwala przyjąć bardziej stabilną pozycję, co zmniejsza drgania aparatu.

RUCHOMY WYŚWIETLACZ LCD O ROZDZIELCZOŚCI 921 000 PUNKTÓW I PRZEKĄTNEJ 7,5 CM (3 CALE)
Duży ruchomy wyświetlacz stwarza niezwykłe możliwości zmiany perspektywy – pozwala wykonywać zdjęcia nad tłumem na koncertach, fotografować przyrodę tuż nad ziemią, ale również architekturę lub krajobrazy pod niezwykłymi kątami. Ruchomy wyświetlacz ułatwia wykonywanie autoportretów i dodawanie komentarzy do nagrywanych filmów lub uwiecznianie pobytu w niezwykłym miejscu. Układ pikseli RGBW gwarantuje doskonałą widoczność nawet w świetle słonecznym, a dodatkowo charakteryzuje się niskim zużyciem energii.

OPTYCZNA REDUKCJA DRGAŃ (VR) Z PODWÓJNĄ DETEKCJĄ O SKUTECZNOŚCI 5 STOPNI EKSPOZYCJI
System redukcji drgań ogranicza wpływ drgań aparatu i pozwala uzyskać ostre zdjęcia z optymalną ekspozycją bez względu na warunki fotografowania. Optyczna redukcja drgań (VR)² z podwójną detekcją o skuteczności 5 stopni ekspozycji pozwala uzyskać efekt odpowiadający skróceniu czasu otwarcia migawki nawet o 5 stopni. Eliminuje to konieczność korzystania z krótszych czasów otwarcia migawki i tym samym zapobiega nieprawidłowej ekspozycji lub użyciu zbyt wysokiej czułości. Dzięki informacjom dotyczącym poruszenia aparatu rejestrowanym przez czujnik prędkości kątowej oraz danym na temat kierunku i intensywności drgań (informacje o wektorze ruchu) nowo opracowany algorytm redukcji drgań zapewnia większą dokładność obliczeń stopnia poruszenia zdjęcia, co przekłada się na większą skuteczność systemu redukcji drgań.

SnapBridge
Technologia SnapBridge zapewnia stałą łączność (przy niskim zużyciu energii) między aparatem a smartfonem lub tabletem, ułatwiając zarządzanie twórczością fotograficzną. Możesz teraz błyskawicznie przesyłać wykonane zdjęcia do urządzenia inteligentnego i udostępniać je w doskonałej jakości. Możesz również sterować funkcjami aparatu z poziomu telefonu, aktualizować jego oprogramowanie i korzystać z wielu innych możliwości.
Aplikacja na urządzenia z Androidem jest już dostępna. Aplikacja na urządzenia z systemem iOS będzie dostępna w sklepie App Store® począwszy od sierpnia 2016 roku.

BŁYSKAWICZNE URUCHAMIANIE, SZYBKI AUTOFOKUS I KRÓTKIE OPÓŹNIENIE WYZWOLENIA MIGAWKI
Dzięki niezwykłej szybkości działania aparatu B700 możesz na nim polegać podczas uwieczniania niepowtarzalnych chwil. Krótki czas uruchamiania wynoszący ok. 1,3 s, szybki system AF ustawiający ostrość z doskonałą precyzją w ok. 0,9 s oraz krótkie opóźnienie wyzwolenia migawki to cechy, które pozwolą błyskawicznie uwiecznić ulotne chwile. Już nigdy nie przegapisz wyjątkowych momentów.

ZDJĘCIA W FORMACIE RAW (NRW)
Możliwość fotografowania w formacie RAW firmy Nikon (NRW) eliminuje obawy o utratę jakości zdjęć. Podczas zapisywania na karcie pamięci zdjęć w formacie NRW w plikach rejestrowane są również – w postaci zestawów instrukcji – informacje dotyczące kompensacji ekspozycji, balansu bieli, odcieni, tonów i wyostrzenia. Zestaw instrukcji dotyczących zdjęć można zmienić dowolną liczbę razy bez wpływu na oryginalne dane w formacie RAW.

¹ Powiększenie uzyskane za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom jest liczone od najszerszego położenia zoomu optycznego.
² Pomiar przeprowadzono zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association przy ogniskowej ok. 350 mm (w przeliczeniu na format małoobrazkowy).

Nieprzypisane

Wymiary przetwornika

1/2,3"

Pozostałe parametry wyświetlacza

Wizjer:
- Wizjer elektroniczny
- Wyświetlacz LCD o przekątnej 0,5 cm i rozdzielczości odpowiadającej ok. 921 000 punktów
- Z funkcją korekcji dioptrażu (od -3 do +1 m)
Monitor:
- Wyświetlacz LCD typu TFT o przekątnej 7,5 cm (3 cale)
- Około 921 000 punktów (RGBW)
- Szeroki kąt oglądania
- Powłoka przeciwodblaskowa i 6-stopniowa regulacja jasności
- Ruchomy

Czułość ISO (min.)

100

Czułość ISO (maks.)

3200

Pozostałe parametry

Gniazdo statywowe: 1/4 (ISO 1222)

Liczba pikseli całkowita

21.14 Mpix

Pozostałe parametry obiektywu

- Obiektyw NIKKOR z 60-krotnym zoomem optycznym
- Konstrukcja: 16 soczewek w 11 grupach (w tym 4 soczewki ze szkła ED i 1 soczewka ze szkła Super ED)

Zasilanie

Akumulator dedykowany

Balans bieli

Automatyczny

Przekątna ekranu

3''

Standard pamięci SD / CF

SD , SDHC , SDXC

Złącza

microHDMI , 3,5 mm minijack , microUSB

Liczba pikseli efektywna

20,3 Mpix

Przetwornik obrazu

CMOS

Czyszczenie matrycy

Brak danych

Maksymalna przysłona

f/3,3 - 6,5

Ustawianie ostrości

AF-A (AF-S/AF-C)

Wizjer

Tak

Wbudowana lampa błyskowa

Tak

Tryby / Efekty

Czarno-biały , Portret , Film , Av (Priorytet przysłony) , Żywy , Krajobraz , Zachód słońca , Tv (Priorytet migawki) , Nocny , Automatyczny , Bez lampy , P (Program)

Format zdjęć

RAW , JPEG

Rozdzielczość JPEG (maks.)

5184 x 3888 px

Nagrywanie filmów

Tak

Rozdzielczość filmów (maks.)

3840 x 2160 px

Format wideo

MP4

Typ kart pamięci

SD

Rodzaj aparatu

Kompakt , Super zoom

Optyka

Ogniskowa

4,3 - 258 mm

Migawka

Elektroniczna

Zoom optyczny

60 x

Zoom cyfrowy

4 x

Rozdzielczość RAW (maks.)

5184 x 3888 px

Tryby migawki

Samowyzwalacz , Pojedyncze zdjęcie

Pomiar światła

Matrycowy , Centralnie-ważony , Punktowy

Fizyczne

Model

Coolpix B700

Kolor

Czerwony

Wysokość

85 mm

Głębokość

106.5 mm

Szerokość

125 mm

Waga

570 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Pasek aparatu, pokrywka obiektywu LC-CP29 (ze sznurkiem)
- Akumulator jonowo-litowy EN-EL23
- Ładowarka EH-73P
- Kabel USB UC-E21

Gwarancja

12

Obiektyw w zestawie

Wbudowany

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi , Bluetooth

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Nikon B700 red