Ulubione
Energizer

Energizer Bateria Spec. Zegarkowa 379 / SR521SW / 1szt.

Numer katalogowy Nr kat AZENGEB0006,

Kod producenta Kod 638006

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Bateria 379 / SR521SW ENERGIZER wiodącego producenta baterii. Bateria do zegarka najwyższej jakości z bardzo równą charakterystyką rozładowywania co zapewnia długotrwałe i stabilne zasilanie zegarków i innych urządzeń. Technologia produkcji oparta na tlenku srebra (Si-Ox) jako czynnika dodatniego. Bateria do zegarka ENERGIZER 379 wykonana jest w systemie zasilania Low – Drain i dedykowana jest do zasilania wszystkich typów zegarków oraz innych urządzeń z funkcjami o zwykłym poborze energii bez nadmiernych obciążeń.

Oferowane baterie do zegarków ENERGIZER 379 / SR521SW produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy Know-how z wielu dziedzin nauki i techniki. Bateria ENERGIZER 379 to 0% Mercury (0% rtęci) oraz 0% Lead (0% ołowiu) z dbałości o środowisko naturalne. Specjalny system uszczelnień zabezpiecza przed wyciekami na zewnątrz. Nasze baterie ENERGIZER nie przeciekają i nie pokrywają się nalotem w trakcie użytkowania. Zapewniamy długi termin przydatności.

Polecana przez nas bateria do zegarka ENERGIZER 379 jest montowana w zegarkach szwajcarskich i japońskich na równi z bateriami o oznaczeniach: Renata 379, Maxell SR521SW, Duracell D379, Sony SR521SW i innymi bateriami tej samej klasy. Przed zamówieniem prosimy sprawdzić typ baterii oraz rodzaj poboru energii.

Informacje techniczne

Rozmiar 379
Napięcie 1.55 V
Specyfikacja techniczna

Rodzaj zasilania: Multi Drain - wielozakresowy

Fizyczne

Wymiary

5,80 x 2,15 mm

Pozostałe

W zestawie

Opakowanie - szt.: blister 1 szt.

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Energizer Bater...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Energizer Bateria Spec. Zegarkowa 379 / SR521SW / 1szt.