Ulubione

Formy płatności


W naszym sklepie za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów. Metodę płatności wybierasz przy składaniu zamówienia.

Rezerwacja w sklepie.

Płatność przy odbiorze

W przypadku wybrania opcji "Rezerwacja towaru w sklepie" jedyną fomą zapłaty jest płatnośc przy odbiorze.

Zamówienia Kurierem do domu.

Gotówka (za pobraniem)
Zapłatę za zakupy można dokonać kurierowi przy odbiorze, jako pobranie.

Gotówka (przelew tradycyjny)

Zamówienie z wybraną opcją płatności przelewu tradycyjnego należy opłacić najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Numer konta bankowego do przelewu jest generowany po złożeniu zamówienia i przesyłany na adres mailowy przypisany do zamówienia. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Wykonanie przelewu na konto sklepu Alsen.pl po ustalonym czasie 48 godzin będzie się wiązało z automatyczną anulacją zamówienia.

Płatność PayU (przelew bezpośredni)

Wybierając tą metode płatności zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych PayU S.A. i tam będziesz mógł wybrać swój bank z pośród kilkunastu dostępnych bankówPłatność imoje

płatności imoje

Płatności online bezpieczne jak w banku!

To pierwsza i jedyna w Polsce bramka płatnicza dostarczana przez bank! W imoje dostępne są wszystkie najpopularniejsze metody płatności, by klienci mogli płacić tak jak im wygodnie: BLIK, natychmiastowe przelewy, karty płatnicze.

Metody płatności w ramach imoje
-E-przelew (imoje) – Po wybraniu tej opcji płatności, będziesz mógł zlecić przelew bezpośrednio z Twojego banku. Po pomyślnej realizacji płatności zamówienie zostanie sfinalizowane.
-Blik (imoje) – Przepisz kod Blik z aplikacji swojego banku i kliknij zapłać. Następnie potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku.
-Płatność kartą (imoje) – Po podaniu danych karty płatniczej, przepisz kod weryfikacyjny CVC w celu dodatkowej ochrony.


Leasing On-line

LeaseLink

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantuje najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką. Dowiedz się więcej


CA Raty - KROK PO KROKU    

Krok I - Wybierz towar i złóż zamówienie    

Krok II - Wybierz sposób dostawy i formę płatności Credit Agricole Raty    

Krok III - Wybierz sposób podpisania umowy

Krok IV - Realizacja zamówienia i odbiór towaru