Ulubione

FIFA 19 Kopia - test

Każda kolejna odsłona piłkarskiej symulacji od EA, przez wielu nazywana jest mianem „odgrzewanego kotleta”. Zmiany w rozgrywce są niewielkie, a jedyną graficzną ewolucję, FIFA przeżyła dwa lata temu. Czy w przypadku FIFA 19 doświadczymy tego samego?

Juventus FIFA 19


Pierwsze zmiany wprowadzone przez programistów EA dotyczą rozgrywki. Dumnie nazywana możliwość czasowego wykończenia będzie w zasadzie grą w grze. Każde ponowne dotknięcie przycisku strzału w momencie styku nogi piłkarza z piłką będzie skutkowało strzałem dużo silniejszym i celniejszym. Jeżeli jednak Twoja reakcja będzie choć odrobinę spóźniona, zaliczysz fatalny i bardzo niecelny strzał. Dodatek do systemu strzelania bramek czyni grę bardziej emocjonującą, jednocześnie sprawia, że każdy strzał, celny lub nie traktujemy bardziej osobiście.

W nowej odsłonie FIFY, gracz zdecydowanie odczuje różnice pomiędzy fizycznymi cechami poszczególnych piłkarzy. To wszystko za sprawą nowego systemu kolizji, który sprawia że indywidualne pojedynki są bardziej realistyczne. Wygrane w powietrzu, próby odebrania piłki u szybszego zawodnika będą zależne od fizycznych cech danego zawodnika, a sama animacja piłkarza nie zakończy się po nieudanej próbie odbioru. Dynamiczna taktyka, to kolejna zmiana w gameplay’u FIFY 19. Decyzje o tym, ilu Twoich piłkarzy będzie w polu karnym podczas rzutu wolnego będzie zależała od Ciebie. Co najważniejsze, zmiany taktyczne będą w prosty sposób przedstawione graficznie, aby ułatwić początkującym graczom ustawienie swojej drużyny i zrozumienie poszczególnych zagrań.


Nowe tryby gier, w tym Survival


Battle Royal zyskuje coraz bardziej na popularności. Zarząd EA chcąc nadążyć za nurtem, wprowadził do FIFY 19 całkowitą nowość, którą jest tryb SURVIVAL. Jedną z możliwości jakie daje nowy tryb, jest eliminacja zawodnika za każdym razem, gdy strzelimy bramkę przeciwnikowi. W teorii pozwoli to na szybszy rewanż mniej doświadczonego gracza. Dodatkowo, w konkretnych trybach gry możemy ustalić utrudnienia dotyczące każdego z graczy, m.in. strzelanie bramek tylko główka czy podcinanie bramkarza przeciwnika bez żadnych kartkowych konsekwencji.

Do łask powracają również Liga Mistrzów i Liga Europy jako samodzielne tryby rozgrywki. W FIFIE 19, rozegrasz fazę grupową UEFA Champions League, której finał odbędzie się na stadionie Atletico Madryt - Wanda Metropolitano.


Nowości w trybie kariery

Sam tryb kariery w grze od EA Sports dostępny jest od wielu lat, jednak gracze mogli odnosić wrażenie, że studio traktuje ten tryb po macoszemu. Jak będzie w nowej odsłonie FIFY?


Nowości w trybie kariery!


Ewolucyjne zmiany dotyczą już samego początku naszej kariery menadżerskiej. Edytor wyglądu menadżera został ulepszony. Od teraz zyskujemy możliwość stworzenia trenera zespołu na swoje podobieństwo, a dodatkowo przed każdym meczem ligowym możemy dowolnie dobierać ubiór. Konferencje prasowe, które stanowią nieodzowny element pracy trenera zostały rozbudowane. Zyskamy możliwość odpowiadania na niewygodne pytania zadawane przez dziennikarzy, a same konferencje będą miały wpływ na przyszłe spotkania w lidze. Kolejne zmiany pojawią się w oprawie graficznej. Pojawią się przerywniki filmowe, które ukażą m.in. losowanie par Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy animacje odbierania najważniejszych w sezonie nagród indywidualnych.


FIFA 19 - kiedy premiera?


FIFA 19 – kiedy premiera?


Sama FIFA 19 nie stanowi rewolucji w stosunku do poprzedniej wersji, lecz jest swoistą ewolucją
i z pewnością nie zasługuje na miano kolejnego „odgrzewanego kotleta”. Zmiany dotyczą przede wszystkim rozgrywki, ale przyszli gracze dostaną również kilka graficznych smaczków. Nowa odsłona FIFY swoją premierę odbędzie 28 września 2018 i będzie dostępna na popularnych platformach: PC, PS4, XOne, PS3 oraz X360.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices neque lectus, scelerisque aliquam velit sodales quis. Nam mattis nibh sapien, eget congue sapien pharetra sed.

Nam faucibus luctus quam a tincidunt. Suspendisse fermentum vulputate dolor, vel ultricies nisl rhoncus ac.

Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

33 , 00
  • Certyfikat 80+: Brak

  • Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin: 2

  • Moc zasilacza: 450 W

  • PFC: Aktywny

  • Wentylator: 12 cm

185 , 07