Ulubione

Wybierz drukarkę HP OfficeJet Pro, która doskonale sprawdzi się w Twojej firmie.

1. Na podstawie wewnętrznych testów HP. Szacunkowy średni czas na podstawie: 1) pobranej aplikacji HP Smart na urządzenie mobilne, 2) skonfigurowanego skrótu w opcji Smart Tasks, 3) zadań skanowania, które mają więcej niż 2-3 zadania związane z nimi (skanowanie do wiadomości e-mail, zapisywanie i zmiana nazwy, przechowywanie w chmurze itp.). Porównanie średnich oszczędności czasu na podstawie oprogramowania drukarki i skanera stacjonarnego w celu wykonania podobnych zadań skanowania. Wymaga pobrania aplikacji HP Smart i kompatybilnej drukarki HP. Ze szczegółowymi informacjami na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można się zapoznać na stronie internetowej hp.com/go/mobileprinting.

2. Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Ze szczegółowymi informacjami na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można się zapoznać na stronie internetowej hp.com/go/mobileprinting.

3. W porównaniu do większości aplikacji do druku mobilnego od producentów oryginalnego sprzętu do drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i domowego biura, których cena jest niższa lub równa 429,99 EUR. Udział w rynku według danych IDC Hardcopy Peripherals Tracker za II kwartał 2018 r. Stwierdzono na podstawie testów laboratoryjnych oraz badań aplikacji do druku mobilnego producentów drukarek oraz badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab przeprowadzonego na zlecenie HP. Zapoznaj się z raportem z września 2018 dostępnym pod adresem www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.

4. Na podstawie wydajności wkładów atramentowych HP 962/963/964/965XL w porównaniu z wkładami atramentowymi HP 962/963/964/965. Więcej informacji na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.

5. Dostępność programu HP Planet Partners zależy od różnych czynników. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/recycle.

© Copyright 2019 HP Development Company, L.P.

powrót