Ulubione
Nobo

Nobo Tablica Classic 90x120 cm, lakierowana, magnetyczna, suchościeralna

Numer katalogowy Nr kat VCNOBTZCLASML90,

Kod producenta Kod 1902643

netto 247 , 15 netto
304 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

NOBO Tablica biała Classic  900 x 1200 mm
Z nowoczesną aluminiową ramą i najlepszej jakości lakierowaną stalową powierzchnią magnetyczna tablica suchościeralna Nobo Classic o wymiarach 900 x 1200 mm jest elegancka i jednocześnie solidna. Ta kompaktowa, magnetyczna i jednocześnie suchościeralna tablica idealnie nadaje się dla indywidualnych stanowisk pracy lub nieformalnych miejsc odpoczynku w ruchliwych biurach i innych zakładach pracy. Wydruki można przypinać do tablicy za pomocą magnesów, można też ręcznie zapisywać na niej notatki, używając w tym celu markerów sucho ścieralnych lub komunikować się za pomocą obydwu tych metod jednocześnie.
Elegancka: aluminiowa rama o szerokości jednego cala (25,4 mm) ma elegancko zaokrąglony kształt, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Prosty i nowoczesny kształt emanuje jakością i podkreśla profesjonalny wizerunek Twojej firmy.
Wytrzymała: anodowana albuminowa rama jest wytrzymała na codzienne użytkowanie i zachowuje świetny wygląd. Stalowa magnetyczna powierzchnia tablicy Nobo Classic jest odporna na zadrapania i odpryski, dlatego idealnie nadaje się do częstego użytku. 10-letnia gwarancja na powierzchnię tablicy (z zastrzeżeniem normalnego użytkowania) zapewnia, że tablicę wykonano w sposób zapewniający dużą trwałość, jej zakup jest więc całkowicie bezpieczny.
Wszechstronna: Magnetyczna tablica Nobo Classic doskonale sprawdzi się w biurach i firmach, gdzie ważne informacje wymagają częstej i szybkiej aktualizacji. Dzięki wymiarom 900 x 1200 mm masz dużo miejsca, aby zapisać informacje, wywiesić cele do zrealizowania w ciągu dnia lub wskazać kluczowe zagadnienia za pomocą notatek na papierze i odręcznych zapisków.
Prosta w obsłudze: natychmiast po rozpakowaniu możesz rozpocząć instalację tablicy Nobo Classic, która jest całkowicie zmontowana. Kierując się dostarczonymi w zestawie instrukcjami jedna osoba może łatwo i bezpiecznie zawiesić tablicę za pomocą uchwytu ściennego. Formowane osłony na narożniki skrywają mocowania ścienne, a ich eleganckie czarne wykończenie pasuje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Wytrzymała: anodowana albuminowa rama
odporna na zadrapania i odpryski

Akcesoria w zestawie

Formowane osłony na narożnik

Powierzchnia Lakierowana
Rodzaj tablicy Klasyczna
Magnetyczna Tak
Suchościeralna Tak

Fizyczne

Wymiary 120 x 90 cm

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Nobo Tablica Classic 90x120 cm, lakierowana, magnetyczna, suchościeralna