Ulubione
Samsung

Samsung LED GU10 5,1W 230V 350lm 25st. b.ciepły

Numer katalogowy Nr kat LLSAMGUS0510001,

Kod producenta Kod GM8WH3005BB0EU

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Reflektorowe żarówki LED z serii Essential mają do 12-krotnie dłuższy okres eksploatacji niż tradycyjne żarówki.
Trwałość na poziomie do 25 000 godzin oznacza wiele lat użytkowania, co eliminuje konieczność przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych wymian. Zamiast tego możesz cieszyć się jasnym, naturalnym światłem w całym domu, szczególnie w holu, na korytarzu i klatce schodowej, gdzie potrzebne jest stałe oświetlenie. Niskie zużycie energii przez reflektorowe żarówki LED z serii Essential oznacza nawet do 90%* mniejsze rachunki za energię elektryczną w porównaniu z tradycyjną żarówką halogenową przy zapewnieniu tego samego poziomu jasności. Przykładowo 50-watowa żarówka halogenowa może zostać zastąpiona ledową typu PAR Samsung o mocy 5,1 W, która zużywa znacząco mniej energii, dzięki czemu jest tańsza w eksploatacji i chroni środowisko naturalne.

*W porównaniu z tradycyjną żarówką

Wydajnie rozjaśnią każde miejsce
Dzięki wysokiemu natężeniu światła, żarówki LED z serii Essential budują wspaniały nastrój w każdym miejscu. Czyste, naturalnej jakości oświetlenie ledowe może zostać wykorzystane do podkreślenia kluczowych miejsc w domu, a także w celu zwrócenia uwagi na ciekawe elementy wyposażenia, podobnie jak atrakcyjne i intrygujące witryny wystawowe w punktach sprzedaży.

Elastyczny wybór

Reflektorowe żarówki LED PAR z serii Essential dostępne są w dwóch wersjach kąta padania światła 25 i 40 stopni z myślą o większej liczbie zastosowań. Model emitujący światło pod kątem 25 stopni zapewnia wyraziste oświetlenie punktowe, umożliwiające rozjaśnienie najważniejszych miejsc na przykład w kuchni lub gabinecie. W pomieszczeniach ogólnego użytku, wymagających zastosowania wyrazistego oświetlenia, najlepszym rozwiązaniem jest model emitujący światło o kącie rozsyłu 40 stopni.

Błyskawiczny montaż
Standardowy rozmiar gwintu (norma ANSI) umożliwia proste i niezwykle szybkie zastępowanie konwencjonalnych żarówek. Po prostu wybierz potrzebny rozmiar i wkręć żarówkę do posiadanych opraw i lamp.

rdziej ekologiczne oświetlenie

Reflektory nie zawierają związków toksycznych, takich jak ołów i rtęć, oraz spełniają wymogi normy RoHS. Wyjątkowo wysoki poziom energooszczędności przekłada się także na redukcję emisji CO2. Możesz więc korzystać z czystego, naturalnego światła, które nie szkodzi przyrodzie.

Wyraźnie lepsze
Reflektory nie migoczą i nie emitują szkodliwego promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego. Dają natomiast wysokiej jakości światło, które nie obciąża wzroku i minimalizuje zjawisko utraty kolorów lub blaknięcia przedmiotów w domu.

Ultrabezpieczne
Wytrzymała, niezawodna konstrukcja, bez elementów wykonanych ze szkła oraz bez żarnika, zapewnia zmniejszenie ryzyka uszkodzeń i wypadku. Opatentowana technologia ograniczenia emisji ciepła stanowi także gwarancję niższej temperatury powierzchni żarówki.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry - Zużycie energii: 6 kWh/1 000 godzin
- Klasa efektywności energetycznej: A+
- Certyfikacja: CE
Strumień świetlny 350 lm
Pobór mocy 5.1 W
Temperatura barwowa 2700 °K
Kąt świecenia 25 °
Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy 50 W
Napięcie 230 V
Gwint GU10
Barwa światła biała ciepła
Rodzaj diod LED
Rodzaj świetlówki Kompaktowa niezintegrowana
Liczba diod 4
Prezentacja 3D

Pozostałe

Gwarancja 36
Liczba w opakowaniu jednostkowym 1

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung LED GU1...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung LED GU10 5,1W 230V 350lm 25st. b.ciepły