Ulubione
Adata

Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27

Numer katalogowy Nr kat LLADAE27RGBLED1,

Kod producenta Kod AL-BUA19B-7WRGB

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Z żarówką LED RGB marki ADATA oświetlenie można dostosować do pory dnia, okazji lub nastroju. Aura obsługuje Bluetooth 4.0, a dzięki aplikacji mobilnej, sterowanie nią jest banalnie proste.

Aura jest w pełni konfigurowalna, a dzięki wykorzystaniu diod LED RGB, wytwarza światło o różnym natężeniu i praktycznie dowolnej barwie. Z jej pomocą można rozświetlić każde pomieszczenie jednym z 16 milionów kolorów. Gdy zajdzie taka potrzeba, wystarczy jeden gest by zmienić barwę światła na bardziej dopasowaną do naszego nastroju.

ADATA Aura wytwarza strumień świetlny o maksymalnej jasności 550 lumenów, pobierając przy tym zaledwie 7 W energii. Moc żarówki oraz barwę i temperaturę światła można płynnie regulować z poziomu aplikacji mobilnej, dostępnej dla smartfonów i tabletów z systemami Android/iOS.

Aplikacja pozwala również na zaprogramowanie do 10 scenerii, z możliwością stworzenia harmonogramu pracy dla kilku grup żarówek w kilku pomieszczeniach. Obsługuje do 64 żarówek jednocześnie. Daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kompozycji świetlnych, ale pozwala również na symulowanie obecności domowników – zniechęcając potencjalnych włamywaczy.

Każda żarówka ADATA Aura wyposażona jest w moduł Bluetooth 4.0, pozwalający na komunikację bezprzewodową nie tylko ze smartfonem czy tabletem, ale również z innymi żarówkami Aura w swoim otoczeniu. Rozwiązanie to nie wymaga kosztownych urządzeń sterujących (mostu), ponieważ każda dodatkowa zainstalowana żarówka działa jak przekaźnik. ADATA Aura bazuje na popularnym gwincie E27, a zasilana może być prądem o napięciu od 100 do 240 V. Aura jest w stanie zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 40 W.

Informacje techniczne

Strumień świetlny 550 lm
Pobór mocy 7 W
Temperatura barwowa 6500 °K
Kąt świecenia 170 °
Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy 40 W
Napięcie 230 V
Gwint E27
Barwa światła RGB
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Video

Fizyczne

Długość 115 mm
Klasa szczelności IP20

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Adata AURA RGB ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27