Kategorie
Rexel Niszczarka V35WS 6 kartek/DIN3/18L

Rexel Niszczarka V35WS 6 kartek/DIN3/18L...

Numer katalogowy: ANREX000010 Kod producenta:

0
Rexel Niszczarka V35WS 6 kartek/DIN3/18L

Rexel Niszczarka V35WS 6 kartek/DIN3/18L

Niszczarki

Rexel Niszczarka V35WS DIN3/6 kartek/18L

Numer katalogowy: ANREX000010

Kod producenta: 2101828

Niedostępny

Smukła, ultra-cicha niszczarka Rexel Silencio V35WS o średnim poziomie bezpieczeństwa to idealne rozwiązanie dla biur domowych lub do umiarkowanego użytku w firmach. Niezależnie od tego, czy chcesz zniszczyć codzienne rachunki domowe, wyciągi z banku, czy ważne dane klientów, dzięki niszczarce Rexel...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Smukła, ultra-cicha niszczarka Rexel Silencio V35WS o średnim poziomie bezpieczeństwa to idealne rozwiązanie dla biur domowych lub do umiarkowanego użytku w firmach. Niezależnie od tego, czy chcesz zniszczyć codzienne rachunki domowe, wyciągi z banku, czy ważne dane klientów, dzięki niszczarce Rexel Silencio V35WS można w szybki i prosty sposób zredukować do kawałeczków o rozmiarze confetti dokumenty osobiste lub biurowe, a także zszywki i spinacze biurowe.

Praca w ciszy: poziom hałasu niszczarki Rexel Silencio V35WS znajduje się poniżej 58 dBA, co oznacza, że pracuje o 50% ciszej niż inne niszczarki dostępne na rynku. Jest idealna do użytkowania w pomieszczeniach biurowych dzielonych przez wielu pracowników; wywołuje również mniej zakłóceń w domu.

Bezpieczeństwo: wytrzymałe ostrza o wysokiej wydajności potną dokumenty wzdłuż i wszerz, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa (poziom 3). Szczegóły dotyczące kart kredytowych, dokumenty dotyczące personelu - wszelkie materiały poufne można zredukować do kawałeczków o kształcie confetti o rozmiarze 4 x 45 mm w ciągu kilku sekund.

Prostota: niszczarka Rexel Silencio V35WS umożliwia zniszczenie do 5 arkuszy jednorazowo (lub 6 arkuszy o gramaturze 70 g/m2), również niepotrzebne zszywacze i spinacze biurowe, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu na usuwanie ich ręcznie. Przydatny przycisk „jam boost” umożliwia użycie maksymalnej mocy, aby usunąć zacięcia papieru.

Praktyczność: Niszczarka Rexel Silencio V35WS mierzy zaledwie 378 mm (wysokość) x 320 mm (szerokość) x 210 mm (głębokość), dzięki czemu z łatwością zmieści się pod biurkiem lub na blacie kuchennym, co zapewni łatwy i szybki dostęp. Duży pojemnik o pojemności 18 litrów zmieści do 100 arkuszy, dzięki czemu nie trzeba go często opróżniać.

Bezpieczeństwo: przegrzewanie należy już do przeszłości dzięki czułemu termostatowi, który wykrywa, kiedy niszczarka się przegrzewa i automatycznie przełącza ją w tryb chłodzenia, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla domu, gdzie bezpieczeństwo jest kluczową kwestią. Niszczarka Rexel Silencio V35WS spełnia również międzynarodowe standardy dotyczące zabezpieczeń przed urazami palców.

Niszczarka Rexel Silencio V35WS objęta jest dwuletnią gwarancją, jej zakup jest więc całkowicie bezpieczny.

Cechy produktu:
- Niezwykle cicha: tylko 54 dB
- Auto Start-Stop
- Cofanie papieru
- Szczelina wejściowa 220 mm
- Wysokość: 38 cm
- Automatyczne wyłączenie przy zdjętym koszu
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Gwarancja: 2 lata / 3 lata na noże tnące

Nieprzypisane

Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g)

6

Pojemność kosza

18 l

Rodzaj cięcia

ścinki

Rozmiar cięcia w mm

4 x 45

Poziom bezpieczeństwa DIN 66399

P - 3

Możliwość niszczenia

laminowane dokumenty , folie do rzutników , papier , zszywki

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Rexel Niszczarka V35WS 6 kartek/DIN3/18L