Kategorie
SafeScan 155S CZARNY

SafeScan 155S CZARNY...

Numer katalogowy: QUSAFTPSF155SBL Kod producenta:

PLN 590
SafeScan 155S CZARNY
SafeScan 155S CZARNY
SafeScan 155S CZARNY

SafeScan 155S CZARNY

Liczarki i testery

SafeScan 155S CZARNY

Numer katalogowy: QUSAFTPSF155SBL

Kod producenta: 3LC072

Dostępny 24h

NAJLEPSZE SPRAWDZANIE AUTENTYCZNOŚCI BANKNOTÓWSafescan 155-S stosuje najnowsze technologie do wykrywania fałszerstw, analizujące siedem zaawansowanych zabezpieczeń, w jakie wyposażone są współczesne pieniądze: podczerwień, atrament magnetyczny, nić metalowa, kolor, znak wodny, rozmiar i grubość. Technologia...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

NAJLEPSZE SPRAWDZANIE AUTENTYCZNOŚCI BANKNOTÓW
Safescan 155-S stosuje najnowsze technologie do wykrywania fałszerstw, analizujące siedem zaawansowanych zabezpieczeń, w jakie wyposażone są współczesne pieniądze: podczerwień, atrament magnetyczny, nić metalowa, kolor, znak wodny, rozmiar i grubość. Technologia ta jest tak dokładna, że wykrywa nawet podwójne lub przepołowione banknoty. W ułamku sekundy pokazuje, czy trzymany w dłoni banknot jest na 100% autentyczny czy też sfałszowany, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych sporów z klientami.

GWARANTOWANE 100% WIARYGODNOŚCI
155-S regularnie przechodzi rygorystyczne testy największych banków centralnych, gdzie poddawany jest próbom z zastosowaniem banknotów prawdziwych i podrobionych. Za każdym razem z łatwością wykazuje 100% dokładność, co gwarantuje, że bezbłędnie określi, czy dany banknot jest autentyczny czy też podrobiony.

WERYFIKACJA DO PIĘCIU WALUT
155-S zaprogramowano do automatycznego rozpoznawania autentyczności banknotów pięciu różnych walut. Urządzenie w standardzie ma zainstalowane oprogramowanie do weryfikacji walut PLN, EUR, GBP, CHF i HUF. Gdy potrzebna jest weryfikacja innych walut, proponujemy kilka pakietów do wyboru.

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Banki centralne nieustannie wprowadzają unowocześnienia swoich banknotów, stosując najnowocześniejsze zabezpieczenia utrudniające zadanie fałszerzom. Dedykowany zespół Safescan do zarządzania walutami dba o to, by Państwa urządzenie 155-S zawsze było na bieżąco z tymi zmianami. Gdy tylko zostają one wprowadzone, informujemy Was o tym, prosząc o zainstalowanie aktualizacji przez port USB bądź slot microSD znajdujący się z tyłu urządzenia.

PROSTA OBSŁUGA, BŁYSKAWICZNE PODAWANIE WYNIKU
155-S posiada intuicyjny panel sterowania oraz duży i wyraźny wyświetlacz. Trzy dobrze oznakowane przyciski pozwalają na łatwy dostęp do funkcji 155-S. Na sporym wyświetlaczu LCD pokazywane są wszystkie istotne informacje: rodzaj waluty, nominały banknotów, liczba sprawdzonych banknotów oraz ich łączna wartość (po włączeniu funkcji sumowania). Weryfikacja jednego banknotu trwa mniej niż pół sekundy, czyli tyle, ile klient potrzebuje, by mrugnąć powieką.

MAŁY I ELEGANCKI
Zaprojektowaliśmy 155-S z myślą o tym, że będzie znajdować się na widoku. Ma kompaktową budowę, by nie zajmował dużo miejsca obok kasy, a jego elegancki wygląd oraz kolorystyka w tonacji czerni i szarości nadaje mu biznesowego charakteru. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz elegancji wygląd 155-S to informacja dla klienta, że stosujecie Państwo najlepszy istniejący tester banknotów.

PRZENOŚNY
Co zrobić, gdy wybieracie się Państwo w podróż służbową? Otóż kompaktowe rozmiary 155-S oraz dostępny w opcji akumulatorek LB-105 pozwolą Wam sprawdzać autentyczność banknotów w dowolnym miejscu. Ponad 30 godzin działania na baterii oznacza możliwość przyjmowania płatności gotówką bez obaw

3 lata gwarancji
Wszystkie nasze produkty tworzymy z zachowaniem wysokich standardów jakości, na które dajemy rozszerzoną, 3-letnią gwarancję na to, iż są one wolne od wad.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- 14-dniowa gwarancja satysfakcji
- 3 lata gwarancji
- Certyfikat CE

Funkcje specjalne

- 100% wynik testu (www.ecb.int)
- Wykrywanie fałszerstw na 7 sposobów: Podczerwień, atrament magnetyczny i metalowe zabezpieczenia, znak wodny, kolor, rozmiar i grubość
- Alarm po wykryciu „fałszywego banknotu”
- Nadaje się do wykrywania pierwszej serii banknotów euro, jak i nowych banknotów Europa serii
- Pokazuje ilość i wartość całkowitą
- Sprawdza waluty: PLN, EUR, GBP, CHF, HUF
- Wprowadzanie banknotów PLN, CHF i HUF w jedną kierunku
- Wprowadzanie banknotów EUR i GBP w dowolnym kierunku
- Duży i wyraźny wyświetlacz LCD
- Kompaktowe rozmiary
- Port do aktualizacji walut
- Prędkość weryfikacji: < ½ sekundy
- Automatyczna weryfikacja banknotów
- Automatyczne przejście do stanu czuwania po 30 sekundach
- Funkcja sumowania: podanie wartości całkowitej ora

Akcesoria w zestawie

- Safescan 155-S
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Dwa zasilacze sieciowe europejski

Przeznaczenie

Banknoty

Testowanie

Color Sensor , Znak wodny , Atrament magnetyczny , Rozmiar , Grubość , Podczerwień

Obsługiwane waluty

CHF , HUF , GBP , PLN , EUR

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

15.9 x 12.8 x 8.3 cm

Waga

620 g

Pozostałe

Gwarancja

36

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: SafeScan 155S CZARNY