Kategorie
GBC Laminator Inspire A4

GBC Laminator Inspire A4...

Numer katalogowy: ARGBC000030 Kod producenta:

0
GBC Laminator Inspire A4

GBC Laminator Inspire A4

Laminatory

GBC Laminator Inspire A4

Numer katalogowy: ARGBC000030

Kod producenta: 4400304EU

Niedostępny

Laminator GBC Inspire A4 to proste i ekonomiczne rozwiązanie do ochrony dokumentów przed zalaniem, zatłuszczeniem oraz światłem, dzięki któremu pozostaną one nieskazitelne przez lata.To doskonały wybór, jeśli potrzebujesz laminatora do sporadycznego użytkowania w domu lub małym biurze do laminacji dokumentów...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Laminator GBC Inspire A4 to proste i ekonomiczne rozwiązanie do ochrony dokumentów przed zalaniem, zatłuszczeniem oraz światłem, dzięki któremu pozostaną one nieskazitelne przez lata.
To doskonały wybór, jeśli potrzebujesz laminatora do sporadycznego użytkowania w domu lub małym biurze do laminacji dokumentów od kart ID do formatu A4. Począwszy od harmonogramów po dokumenty szkoleniowe, zdjęcia lub przepisy, laminator GBC Inspire A4 pozwala szybko i z łatwością laminować na gorąco szeroką gamę dokumentów wytrzymałym, odpornym na wycieranie przeźroczystym tworzywem sztucznym.
Laminator GBC Inspire A4 ma pojedyncze ustawienie temperatury przeznaczone dla folii o grubości 2 x 75 mikronów (w sumie 150 mikronów), która jest najpopularniejsza i zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczenia dla większości dokumentów biurowych.
Wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka, włączyć i poczekać na światełko "gotowości", które wskaże, że temperatura robocza została osiągnięta. W ciągu zaledwie 7 minut niezbędnych do nagrzania się możesz szybko przystąpić do pracy, dzięki czemu GBC Inspire A4 idealnie nadaje się do sporadycznych zastosowań. Wystarczy włożyć dokumenty do folii i wprowadzić do laminatora, aby uzyskać idealne wykończenie za każdym razem.
Nowoczesny i elegancki laminator GBC Inspire A4 jest odpowiedni dla większości zastosowań w domu i miejscu pracy. Jest lekki i kompaktowy, łatwo zmieści się na biurku lub na blacie kuchennym. A smukła obudowa sprawa, że jest łatwy w przechowywaniu i przemieszczaniu w biurze.

Unikalne Cechy Produktu

  • Osobisty
  • Format A4
  • Technologia: 2 gorące wałki
  • Nie wymaga stosowania obwoluty ochronnej
  • Eleganckie i nowoczesne wzornictwo

Nieprzypisane

Czas nagrzania

7 min

Max. grubość folii

150 micr.

Prędkość laminacji

250 mm/min

Laminacja na gorąco

Tak

Laminacja na zimno

Nie

Format druku

A4

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: GBC Laminator Inspire A4