Ulubione
0
Canon

Canon Calc LS-120TSG DLB EMA 3813B003AA

Numer katalogowy Nr kat ARCANB00007,

Kod producenta Kod 3813B003AA

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

„Zielony” 12-cyfrowy miniaturowy kalkulator biurkowy wyposażony w funkcje obliczeń biznesowych i podatkowych

Lepszy sposób prowadzenia działalności
12-cyfrowy, niewielki kalkulator biurkowy firmy Canon jest wytwarzany z wykorzystaniem tworzywa sztucznego odzyskanego w całości z kopiarek Canon — użyto go do wyprodukowania górnej i dolnej części obudowy kalkulatora. Sprawia to, że jest to idealny wybór dla instytucji publicznych i firm, w których obowiązują zasady ekologicznych zakupów (Green Procurement Policy) oraz dla osób dbających o ochronę środowiska. Zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenie strat materiałowych pozwala prowadzić działalność w lepszy sposób.

Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD
Ten niewielkich rozmiarów kalkulator jest wyposażony w duży, ustawiony pod kątem wyświetlacz LCD zapewniający łatwy odczyt wartości. Duża klawiatura z dużymi, trwałymi klawiszami z tworzywa sztucznego zapewnia dokładną i łatwą obsługę. Funkcja Key Roll Over pozwala na szybkie wprowadzanie liczb bez blokowania klawiszy. Niezawodny, wydajny, niewielki i elegancki kalkulator LS-120TSG z wykończeniami w kolorach szarości i złota idealnie sprawdza się zarówno w zastosowaniach biznesowych, biurowych, jak i w domu.

Oszczędzające czas obliczenia biznesowe i podatkowe
Złożone obliczenia są upraszczane, co pozwala zaoszczędzić czas. Klawisze koszt-sprzedaż-marża umożliwiają automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych umożliwiają błyskawiczne obliczenie różnic w stawkach podatkowych. Pozostałe funkcje to m.in. klawisz „symbol polecenia obliczeń” pozwalający sprawdzić status kalkulatora, a także przyciski Zmiana symbolu, Shift oraz Wartość procentowa.

Wydajność zapewniająca oszczędność energii
Kalkulator LS-120TSG jest wyposażony w praktyczne podwójne źródło zasilania. Wykorzystanie energii słonecznej pozwala w maksymalnym stopniu oszczędzać energię, podczas gdy zapasowy akumulator sprawia, że kalkulator nigdy nie zawiedzie użytkownika — i to bez względu na warunki oświetleniowe. Specjalna funkcja automatycznie wyłącza kalkulator, gdy nie jest on używany, oszczędzając tym samym jeszcze więcej energii. Co więcej, kalkulator posiada możliwość wymiany baterii, w przeciwieństwie do innych, jednorazowych modeli, które po zużyciu można jedynie wyrzucić.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Wyprodukowany z wykorzystaniem tworzywa sztucznego odzyskanego w całości
  z kopiarek Canon 
- Duży wyświetlacz LCD
- Podwójne źródło zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna

Funkcje specjalne

- Funkcje obliczeń biznesowych i podatkowych 
- Funkcja jednoczesnej obsługi wielu przycisków umożliwiająca szybkie
  wprowadzanie wartości  
- Automatyczne wyłączanie zasilania

Rodzaj Biurowy
Wyświetlacz (linie) 1-liniowy
Wyświetlacz (cyfry) 12-cyfrowy
Zasilanie Bateria słoneczna

Fizyczne

Kolor Szary

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Canon Calc LS-1...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon Calc LS-120TSG DLB EMA 3813B003AA