Ulubione

SPC Gear Krzesło gamingowe - SR600F BK

Numer katalogowy Nr kat MBSPCKSR600FBK0,

Kod producenta Kod SPG086

Kolor Czarny
Materiał Tkanina
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

DESIGN PRZYKUWAJĄCY WZROK

SR600F BK swoim kształtem nawiązuje do kubełkowych foteli samochodów wyścigowych, co podnosi nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim zapewnia właściwe podparcie w kluczowych odcinkach kręgosłupa. Przykuwające uwagę wzornictwo sprawia, że taki fotel świetnie komponuje się z estetycznie zbudowanym stanowiskiem gracza. To również atrakcyjne dopełnienie stanowiska streamera, na które widzowie z pewnością zwrócą uwagę.

WYGODNA KONSTRUKCJA

Priorytetem przy projektowaniu fotela SPC Gear SR600F BK był wysoki komfort i ergonomia codziennego użytkowania. Ciało osoby siedzącej jest zawsze wygodnie podparte w kluczowych miejscach – zarówno w wysokim i wyprofilowanym oparciu, jak i w szerokim siedzisku. W ich wnętrzu zastosowano wytrzymałą, tłoczoną na zimno piankę, która nawet po dłuższej sesji wraca do swojego oryginalnego kształtu. Obicie z przepuszczającej powietrze wysokiej klasy tkaniny jest nie tylko przyjemne w dotyku, ale przede wszystkim podnosi komfort codziennego użytkowania, szczególnie przy wyższych temperaturach otoczenia. Właściwa pozycja siedząca nie byłaby możliwa do uzyskania bez specjalnie wyprofilowanych poduszek: po jednej na odcinek szyjny oraz lędźwiowy – z możliwością regulacji na wysokość. Obydwie wykonane z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu (tzw. memory foam).

WIELOPOZIOMOWA REGULACJA

Wygodna i ergonomiczna pozycja siedząca jest kluczowa dla codziennego komfortu. Fotel SPC Gear SR600F BK wyposażony został w regulowane w szerokim zakresie oparcie: od pozycji pionowej 90⁰ do niemalże leżącej 170⁰. Siedzisko także można dopasować do własnych preferencji: dzięki zaawansowanemu mechanizmowi MultiLock jego kąt pochylenia można ustawić w jednym z pięciu pozycji, a punktem wyjścia jest poziom. Mechanizm wsparty jest na siłowniku najwyższej, czwartej klasy, który przewidziany jest do 150 kg statycznego obciążenia. Konstrukcja fotela SR600 BK przewidziana jest dla osób do 120 kg, co uwzględnia również dynamikę siadania (chwilowo znacznie większy nacisk).

PODŁOKIETNIKI 4D

SR600F BK wyposażony został w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki – uzupełnienie ergonomicznego i komfortowego charakteru fotela. Użytkownik może zmieniać ich położenie nie tylko w płaszczyźnie pionowej – góra/dół – ale także poziomej: przesuwając je w przód/tył, w lewo/prawo lub obracając je względem osi, co pozwala na lepsze dopasowanie ich kąta do krawędzi biurka.
 

MECHANIZM MULTILOCK

Najważniejszą zaletą wytrzymałego mechanizmu MultiLock jest możliwość skorzystania z relaksujących ustawień fotela SPC Gear SR600F BK – tak istotnych po dłuższej rozgrywce online czy całym dniu pracy biurowej. Użytkownik może wybrać jeden z pięciu kątów pochylenia siedziska lub całkowicie go odblokować dla pełnej swobody. Współgra to z szerokim zakresem regulacji oparcia, co efekcie umożliwia przyjęcie relaksującej pozycji półleżącej, idealnej do słuchania muzyki lub oglądania filmu.

SPC Gear SR600F BK to wytrzymały i wygodny fotel kubełkowy o klasycznie czarnej kolorystyce. O wysoki komfort codziennego użytkowania dba wysokiej jakości materiałowe obicie (przepuszczająca powietrze tkanina), jak również wyjątkowo szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska i podłokietników 4D. Pozwala to na dopasowanie fotela SR600F BK do aktualnych potrzeb użytkownika nie tylko w trakcie intensywnej rozgrywki online, ale i pod kątem wieczornego relaksu.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry          Minimalny kąt pochylenia oparcia [°]: 90          Maksymalny kąt pochylenia oparcia [°]: 170          Regulacja podłokietnika przód/tył: TAK          Regulacja podłokietnika prawo/lewo: TAK          Rodzaj mechanizmu bujania: MULTILOCK          Rodzaj podnośnika gazowego: 160 mm KLASA 4          Długość ramienia podstawy [mm]: 330          Minimalny wzrost użytkownika [cm]: 170          Maksymalny wzrost użytkownika [cm]: 195          Maksymalna rekomendowana waga użytkownika [kg]: 120
Akcesoria w zestawie          Elementy niezbędne do montażu oraz narzędzie          Instrukcję montażu i użytkowania
Typ Fotel biurowy
Regulacja Głębokość siedziska , Nachylenie oparcia , Nachylenie siedziska , Obrotowe siedzenie , Regulacja podłokietników , Regulacja zagłówka , Wysokość siedziska

Fizyczne

Kolor Czarny
Materiał Tkanina
Wymiary          Wewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 400          Zewnętrzna szerokość siedziska [mm]: 540          Grubość siedziska [mm]: 100          Głębokość siedziska [mm]: 500          Minimalna wysokość siedziska od ziemi [mm]: 450          Maksymalna wysokość siedziska od ziemi [mm]: 490          Wysokość oparcia [mm]: 850          Grubość oparcia [mm]: 80          Wewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 320          Zewnętrzna szerokość oparcia [mm]: 560          Minimalna wysokość podłokietnika [mm]: 295          Maksymalna wysokość podłokietnika [mm]: 365          Rozmiar kółek [mm]: 60
Waga 23.15 kg

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 755104

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

SPC Gear Krzesł...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: SPC Gear Krzesło gamingowe - SR600F BK