Ulubione
PLN

TB Clean Zestaw do dezynfekcji dłoni + powierzchni 2x 100 ml

Numer katalogowy Nr kat ABTBCLSET2X100M,

netto 19 , 51 netto
24 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

TB Clean Płyn do dezynfekcji dłoni 100 ml
Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Zalecany do powszechnego, codziennego stosowania. Wykazuje właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze na wirusy otoczkowe, w tym koronawirusy.
Do stosowania bezpośrednio na skórę bez konieczności zmywania wodą. Formuła oparta na alkoholu (> 70%).

Sposób użycia
Niewielką ilość płynu spryskać suche, czyste dłonie. Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Przez cały czas dezynfekcji dłonie muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.
Pierwsza pomoc
W przypadku spożycia: Wypłukać usta wodą. Nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do picia osobie nieprzytomnej.

TB Clean Płyn czyszcząco dezynfekujący 100 ml
Nie zawierający aldehydów biobójczy płyn dezynfekujący. Wykazuje działanie bakteriobójcze, bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych. Przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni, w szczególności wykonanych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych takich jak: ekrany LCD/ PLASMA/OLED w tym ekrany dotykowe oraz obudowy smartfonów, tabletów, notebooków. Przeznaczony także do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych i rekreacyjnych (kluby fitness, solaria).
Produkt może być stosowany do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz do dezynfekcji powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i innych placówkach związanych z ochroną zdrowia (z wyłączeniem dezynfekcji wyrobów medycznych).

Sposób użycia
Produkt gotowy do użycia. Przed zastosowaniem produktu powierzchnie umyć. Sprzętu elektrotechnicznego nie myć przed dezynfekcją. Produkt nanieść na przedmioty i powierzchnie, aż do ich całkowitego zwilżenia. Po upływie wymaganego czasu dezynfekcji nadmiar preparatu usunąć za pomocą suchej chusteczki w celu osiągnięcia efektu bezsmugowego wyczyszczenia. W przypadku stosowania na urządzeniach zasilanych prądem, przed użyciem przeczytać wskazówki producenta dotyczące czyszczenia urządzenia. Podczas dezynfekcji urządzenie musi pozostać wyłączone. Poczekać, aż ostygnie. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością, po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji spłukać wodą o jakości wody pitnej. Wentylacja pomieszczeń nie jest wymagana.
Pierwsza pomoc
Przy nieprawidłowym użyciu i wystąpieniu niepokojących objawów lub w wypadkach wątpliwych zasięgnąć rady lekarza. W kontakcie z oczami - wypłukać obficie dużą ilością wody (10 15 min.). Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe.  W przypadku
spożycia: nie prowokować wymiotów. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wody. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej.

Pozostałe

Gwarancja 24
Ilość w opakowaniu 2
abid 765751
Pojemność użytkowa 100 ml

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

TB Clean Zestaw...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TB Clean Zestaw do dezynfekcji dłoni + powierzchni 2x 100 ml