Kategorie
Epson Value Glossy Photo Paper 10x15   50 Kartek

Epson Value Glossy Photo Paper 10x15 50 Kartek...

Numer katalogowy: EPEPSPFVS400038 Kod producenta:

PLN 23.9
Epson Value Glossy Photo Paper 10x15   50 Kartek

Epson Value Glossy Photo Paper 10x15 50 Kartek

Papier drukarkowy ksero i foto

Epson Value Glossy Photo Paper 10x15 50 Kartek

Numer katalogowy: EPEPSPFVS400038

Kod producenta: C13S400038

Dostępny 24h

Błyszczący papier fotograficzny do codziennego użytkuDzięki błyszczącemu papierowi fotograficznemu Glossy Photo Paper firmy Epson, drukowanie zdjęć w domu jest łatwe i niedrogie. Ten wszechstronny papier zapewnia szerokie możliwości: może być używany w dowolnej drukarce atramentowej z tylnym podajnikiem...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Błyszczący papier fotograficzny do codziennego użytku
Dzięki błyszczącemu papierowi fotograficznemu Glossy Photo Paper firmy Epson, drukowanie zdjęć w domu jest łatwe i niedrogie. Ten wszechstronny papier zapewnia szerokie możliwości: może być używany w dowolnej drukarce atramentowej z tylnym podajnikiem i jest dostępny w kilku rozmiarach i w opakowaniach o różnej liczbie arkuszy.

Codzienne drukowanie zdjęć
Fotka z wakacji na lodówkę, zdjęcia do projektu w szkole czy wycinki na tablicę inspiracji — papier fotograficzny firmy Epson gwarantuje doskonałą jakość zdjęć na co dzień.

W druku liczy się współpraca
Nowy papier fotograficzny doskonale nadaje się do wykorzystania wraz z atramentami Epson, co pozwala osiągnąć najlepszą możliwą jakość zdjęć. Może być także używany w drukarce atramentowej dowolnej marki wyposażonej w tylny podajnik.

Odpowiedni do różnych potrzeb

Firma Epson ma w ofercie wiele rodzajów papieru fotograficznego, by każdy użytkownik mógł znaleźć produkt dla siebie w odpowiedniej cenie. Nowy, trzygwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 183 g/m2 doskonale nadaje się do podstawowych zastosowań. Osobom, które chcą drukować zdjęcia w jakości profesjonalnej lub archiwalnej, oferujemy czterogwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 200 g/m2 z warstwą żywicy, pięciogwiazdkowy błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper o gramaturze 255 g/m2 lub fotograficzny papier ultrabłyszczący Ultra Glossy Photo Paper o gramaturze 300 g/m2 należący do kategorii 5+ gwiazdek.

Wszechstronna oferta

Aby każdy użytkownik mógł wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb, fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper jest dostępny w rozmiarach A4 i 10 x 15 cm oraz w opakowaniach po 20, 50 i 100 arkuszy. Pakowany jest w zamykaną torebkę, by łatwo można było go chronić przed wilgocią i światłem.

Nieprzypisane

Gramatura papieru

183 g/m²

Rodzaj nośnika

Papier fotograficzny

Typ nośnika

Błyszczący

Format druku

100 x 150 mm

Pozostałe

Gwarancja

12

Ilość arkuszy

50 szt./opak.

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Epson Value Glossy Photo Paper 10x15 50 Kartek