Ulubione

Battlefield V, kolejna część bestsellerowego FPP

Już 20 listopada swoją premierę będzie miała kolejna cześć bestsellerowego FPP studia DICE – Battlefield V. Tym razem, w trakcie rozgrywki zostaniemy przeniesieni do czasów II wojny światowej. Jednak produkcja nie skupia się na najważniejszych momentach w historii, lecz pokazuje wydarzenia które nie są znane szerokiej publice, a chęć ich poznania z pewnością przyciągnie grono nowych graczy. Sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w nowej odsłonie Battlefield’a.

Jakie nowości w Battlefieldzie V?


Jak na Battlefield’a przystało, widowiskowe bitwy i mocno rozbudowany arsenał militarny będzie nam towarzyszył w trakcie każdej rozgrywki. Każda broń, każdy pojazd jest odwzorowany z niebywałą dbałością o szczegóły. Dodatkowo gracze otrzymają ulepszoną mechanikę ruchu, co znacznie urzeczywistni odczucia związane z grą. W odróżnieniu do poprzednich odsłon Battlefield’a, możemy m.in. rzucić się, w wybraną przez siebie stronę, na ziemię i prowadzić wymianę ognia leżąc na plecach. Równie istotnym czynnikiem, który będzie miał wpływ na jakość i chęć rozgrywki jest możliwość personalizacji nie tylko wyposażenia postaci, ale również wyglądu. W Battlefield V możesz zmienić płeć, twarz czy strój swojego bohatera.

Tryby Gry


Główną nowością w nowej części Battlefield’a jest tryb kooperacji przeznaczony dla czterech graczy – Combined Arms. Razem z kolegami możesz wcielić się w spadochroniarzy, który prowadzą taktyczne potyczki i działania na tyłach wroga.

Obok multiplayer’a studio DICE nie mogło przejść obojętnie, dlatego również tutaj gracze zauważą sporo zmian. Od teraz pasek zdrowia został podzielony na kolejne segmenty, które regenerują się tylko w obrębie jednej sekcji. Samo leczenie kompana z drużyny zajmuje dużo więcej czasu, natomiast każdy członek drużyny może go opatrzyć. Jako dowódca, możesz wznosić fortyfikację i zdecydujesz o lokalizacji ciężkiej artylerii i karabinów maszynowych.

Do łask powróciły Operacje, które w piątej części Battlefield’a stały się długie i angażujące. Twoim zadaniem będzie wykonywanie kolejnych rozkazów i wcielanie się w różne klasy żołnierzy, od medyka po szturmowca. Scenerią bitew będą tereny Francji, Rotterdamu i Afryki.


W trakcie kampanii dla jednego gracza, tak jak w poprzedniej części popularnego FFP, wcielimy się w kilku bohaterów, o różnym stopniu wojskowym. Prowadząc boje jako szeregowiec w kolonii francuskiej, za moment będziemy mogli pokierować drużyną niemieckiego czołgu, a następnie wcielimy się w norweską protagonistkę, która wraz z niemieckim okupantem walczy w szeregu ruchu oporu.


Przodem do gracza


DICE przyzwyczaiło nas do tego, że każde DLC (dodatek do gry) jest płatne, jednak w nowej odsłonie Battlefield’a postanowiono zmienić politykę. Każdy z dodatków do gry będzie całkowicie bezpłatny. Zrezygnowano tym samym z przepustki Premium, która zawierała, oprócz podstawowej gry, wszystkie możliwe dodatki. W trakcie rozgrywki spotkamy się z mikropłatnościami, dzięki którym możemy ulepszać i zdobywać przedmioty, które pozwolą nam na personalizację swojej postaci.


Premiera gry odbędzie się 20 listopada 2018 roku. Pamiętaj, że już dziś możesz dokonać zakupu.

Bądź pierwszy na polu bitwy!


Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

36 , 00
  • Zestaw z myszką: Tak

  • Połączenie: Przewodowe

  • Interfejs: USB

  • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

96 , 30