Ulubione

Alsen na PGA 2018!

3 dni niesamowitych emocji i doznań, a to wszystko na największych targach gier komputerowych w Polsce – Poznań Game Arena. W tym roku odbędzie się 13 edycja imprezy wraz z udziałem sklepu Alsen oraz zawodnikami ALSEN-Team – jednej z największych organizacji esportowej w Polsce. Was również nie może zabraknąć!

Stoisko Alsen na PGA 2017

W tym roku stanowisko poprowadzą ponownie znany i lubiany Szymon ‘Danio’ Garbocz, 'Namidanobaka' – streamerka i cosplayerka oraz gracze Alsen-Team – Bartosz 'bejott' Jakubowski, Marcin 'mRN' Sczes, Jakub 'Zavada' Zawada i Adam 'AgraveiN' Skotak. Na potężnym stoisku o powierzchni ponad 180 m2 powstanie 20 stanowisk gamingowych, stworzonych przy współpracy z takimi firmami jak GOODRAM, który dostarcza podzespoły do komputerów Alsen oraz Trust i AOC, które doposażą nasze stanowiska w gamingowe akcesoria (fotele gamingowe, myszki, klawiatury, słuchawki) oraz monitory. Dodatkowo, dla fanów piłki nożnej zostanie przygotowana specjalna Strefa FIFA, w której będziecie mieli okazję do sprawdzenia się w indywidualnych pojedynkach z graczami ALSEN-Teamu. Przez 3 dni zorganizujemy również turnieje w najpopularniejsze tytuły – Fortnite, CS:GO, StarCraft 2 oraz Quake. Wspólnie z graczami Alsen-Team zorganizujemy Alsen FIFA Talent Cup, w którym wyłonimy najlepszego zawodnika w FIFA 19 do lat 16, który otrzyma profesjonalną opiekę kariery oraz gadżety ALSEN-Team.

Alsen Simracing na PGA 2017

W trakcie całych targów będziecie mieli okazję do rozmów i otrzymania autografów od czołowych graczy ALSEN-Team. Dodatkowo, na stoisku przygotowaliśmy dla Was strefę sprzedażową z atrakcyjną ofertą sprzętu gamingowego. Wszystkie wydarzenia na stoisku będą przeplatane spotkaniami z gośćmi specjalnymi i profesjonalnymi graczami. W sobotę odwiedzą nas - Grzegorz 'szpero' Dziamałek, Paweł 'innocent' Mocek oraz Kuba 'KubiK' Kubiak.


Hitem naszego stoiska z pewnością zostanie strefa koszulek, w której każdy z was będzie mógł zakupić bluzy oraz brandowane koszulki Alsen – Back to the Game z WŁASNYM NICKIEM! Na PGA będziemy po raz trzeci, dlatego Was również nie może zabraknąć.

Polecane produkty

  • Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s

  • Pojemność dysku: 120 GB

  • Prędkość odczytu: 485 MB/s

  • Prędkość zapisu: 380 MB/s

  • Wysokość: 7 mm

netto 81 , 51 netto
100 , 26
netto 83 , 85 netto
103 , 14
netto 113 , 00 netto
139 , 00