Ulubione

Alsen na IEM Expo Katowice 2019

Intel Extreme Masters bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych mistrzostw w historii esportu. Najlepsi gracze z całego świata pojawią się w katowickim Spodku, by toczyć walkę o nagrody z puli 10 milionów dolarów. Nie może Was tam zabraknąć!


Alsen na Intel Extreme Masters Katowice 2019


Intel Extreme Masters Katowice 2019


W zeszłym roku blisko 200 tysięcy osób odwiedziło Spodek oraz MCK w Katowicach. 13 lat tradycji sprawia, że IEM jest najdłużej funkcjonującym turniejem dla profesjonalnych graczy. Zmagania w legendarnym Spodku były oglądane przez 2 miliony osób podczas transmisji online, a organizatorzy są przekonani, że rok 2019 będzie jeszcze lepszy.


23 lutego rozpocznie się ESL One Katowice. W pierwszy weekend odbędą się zmagania 12 najlepszych drużyn w kultową już grę – Dota 2. W puli nagród znajdzie się 1,1 mln zł. Następny tydzień to święto fanów Counter-Strike’a. Po raz pierwszy, w Katowicach odbędzie się turniej o randze majora. Play-offy rozgrywane będą od 1 do 3 marca w Spodku, a pula nagród w turnieju CS:GO wyniesie prawie 4 mln zł.


W tym samym czasie walkę o 1,5 mln zł będą toczyć zawodnicy StarCraft II – jednej z najbardziej znanych gier strategicznych w historii esportu. Nie sposób nie wspomnieć o Fortnite. Gra aktualnie jest hitem ostatniego roku i cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży.


Alsen na Intel Extreme Masters Katowice 2019


„Trudno wyjaśnić moc Spodka komuś, kto nigdy nie był tu na Intel Extreme Masters. Arena, która może pomieścić 11500 osób jest miejscem, w którym na stałe zagościło najstarsze esportowe wydarzenie stadionowe. Spodek niejednokrotnie widział największe gwiazdy esportu wznoszące puchar IEM w geście triumfu” 
– czytamy na stronie Intel Extreme Masters.


Alsen na Intel Extreme Masters Katowice 2019


Imprezie standardowo będą towarzyszyły targi IEM Expo, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Alsen jest obecny na targach od początku ich istnienia w Polsce. Nie inaczej jest w tym roku. Na naszym stoisku czekają na Was niezwykłe atrakcje. Oprócz fantastycznych promocji w sklepie odwiedzą nas gwiazdy światowego esportu. Fani fantastyki i gier wideo będą mieli okazję spotkać się i zrobić fotkę z Coco Cosplay oraz Namidonabaka. Hitem stoiska będzie GXT RAPTOR od Trust, czyli ogromny samochód, w którym będziecie mogli zagrać na czterech, wysokowydajnych komputerach do gier. Na stoisku Alsen.pl zagracie na komputerach PC Alsen wyposażonych w szybkie pamięci Ballistix oraz gamingowych monitorach od AOC.


Trust GXT RAPTOR


ESL Katowice Royale


Ten rok będzie wyjątkowy również przez współpracę, którą nawiązało Epic Games z ESL. Podczas IEM Katowice Expo 2019 odbędzie się wielki turniej Fortnite - ESL Katowice Royale.


Cała dywizja Fortnite Alsen Team została zaproszona przez organizatorów i weźmie udział w wyjątkowym turnieju. 23-24 lutego odbędzie walka o pulę nagród wartości 100 000 $. Fani, którzy nie będą mogli uczestniczyć w rozgrywkach na miejscu, ESL udostępni transmije na żywo na swoich kanałach.  Miejscem gier będzie powierchnia 2500 m² wyposażona w 100 komputerów stacjonarnych i 100 konsol PS4.IEM Katowice 2018. Tak było rok temu:28 lutego zaplanowano konferencję branży esportowej – Global Esports Forum 2019. Specjaliści z całego świata będą rozmawiać na temat rozwoju esportu, a także o tym, czy esport ma szansę pojawić się na Igrzyskach Olimpijskich.


Tak samo, jak w poprzednich latach, wstęp na Intel Extreme Masters jest całkowicie darmowy. To świetna okazja do tego, aby odwiedzić IEM Expo w MCK w Katowicach i przetestować nowinki technologiczne. Rozgrywki dostarczają wielu emocji fanom gier komputerowych. Jesteśmy pewni, że jak co roku Intel Extreme Masters przyciągnie mnóstwo fanów. Nie może Was tam zabraknąć!

Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

36 , 00
  • Zestaw z myszką: Tak

  • Połączenie: Przewodowe

  • Interfejs: USB

  • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

96 , 30