Kategorie
EA FIFA 16 Xbox PL

EA FIFA 16 Xbox PL...

Numer katalogowy: GGEAGXBOAC00008 Kod producenta:

0 Out of stock
EA FIFA 16 Xbox PL

EA FIFA 16 Xbox PL

Gry na XBOX

EA FIFA 16 Xbox PL

Numer katalogowy: GGEAGXBOAC00008

Kod producenta: 5030935112870

Niedostępny

FIFA 16 na konsolę Xbox 360 to kolejna odsłona popularnej sportowej serii produkowanej przez kanadyjski oddział firmy Electronic Arts. W grze przejmujemy kontrolę nad jednym z wielu klubów / drużyn narodowych i bierzemy udział w rozgrywkach single oraz multiplayer.Tytuł w wersji na starsze platformy...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

FIFA 16 na konsolę Xbox 360 to kolejna odsłona popularnej sportowej serii produkowanej przez kanadyjski oddział firmy Electronic Arts. W grze przejmujemy kontrolę nad jednym z wielu klubów / drużyn narodowych i bierzemy udział w rozgrywkach single oraz multiplayer.

Tytuł w wersji na starsze platformy sprzętowe nie różni się w wielkim stopniu od tego, z czym mieliśmy do czynienia w edycji z zeszłego roku. Największą nowością wprowadzoną przez deweloperów w tej odsłonie są kobiece reprezentacje narodowe, którymi można rozgrywać spotkania w ramach trybów szybki mecz, turniej jednoosobowy oraz mecz towarzyski przez Internet. Twórcy zatroszczyli się o dwanaście żeńskich zespołów: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwecji, Meksyku, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Występujące w nich zawodniczki zostały dokładnie odwzorowane, także pod względem swoich charakterystycznych zagrywek. Niestety kobiece składy nie mogą stawiać w szranki z mężczyznami.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

Xbox 360

Video

Platforma

Xbox 360

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2015-09-24

Charakterystyka

Gatunek

Piłka nożna

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

3 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Pozostałe

Gwarancja

-2

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EA FIFA 16 Xbox PL