Kategorie
Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG

Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG...

Numer katalogowy: GGCNGP4CHB00023 Kod producenta:

PLN 194.44 In stock
Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG
Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG
Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG
Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG

Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG

Gry na PlayStation

Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG

Numer katalogowy: GGCNGP4CHB00023

Kod producenta: 3307215991671

Dostępny 24h

  • Platforma: PlayStation 4
  • Gatunek: Gra akcji
  • Tryby gry: Multiplayer , Singleplayer , Internet
  • Wersja językowa: Angielska
  • Nośnik: Blu-ray
  • Wymagania wiekowe: 7 lat
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Star Trek Bridge Crew
Star Trek: Bridge Crew przenosi ciebie i twoich przyjaciół do serca statku kosmicznego, gdzie – jako oficerowie Federacji – będziecie wspólnie podejmować decyzje i inicjować działania, które zadecydują o losie okrętu i załogi. Star Trek: Bridge Crew to gra opracowana specjalnie z myślą o rzeczywistości wirtualnej, która zapewnia realistyczne zanurzenie się w uniwersum Star Trek. W Star Trek: Bridge Crew wraz z załogą zostajesz wysłany na czele nowej jednostki U.S.S. Aegis do realizacji bardzo ważnej misji. Jej celem jest przeprowadzenie eksploracji niezbadanego dotychczas, obszernego sektora nazywanego Rowem, w nadziei na znalezienie odpowiedniego miejsca do zamieszkania dla zdziesiątkowanej populacji Wulkanów.
 
Miejsce to zawiera nie tylko zapierające dech w piersiach i czekające na poznanie cuda natury, ale również dziwne anomalia i nieznane niebezpieczeństwa.

W regionie aktywne jest także Imperium Klingonów, które bez wątpienia będzie starało się pokrzyżować plany Federacji. Zadaniem twoim i twojej załogi będzie opracowanie map sektora, odkrycie planów Klingonów i zapewnienie pokojowej obecności Federacji w regionie.

GRA STWORZONA OD PODSTAW DLA RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ
Star Trek: Bridge Crew zaprojektowana została specjalnie dla rzeczywistości wirtualnej, dzięki czemu może zaoferować wyjątkowe doświadczenie, płynące z zanurzenia się w środowisku gry. Dzięki śledzeniu ruchów ręki, pełnosylwetkowym awatarom oraz synchronizacji ruchu ust w czasie rzeczywistym, gracze mogą w pełni doświadczyć tego, czym jest służba oficera na mostku statku kosmicznego Federacji.
 
WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA

Podejmuj strategiczne decyzje i koordynuj działania z załogą w celu ukończenia misji. W grach co-op gracze mogą tworzyć czteroosobowe zespoły, składające się z osób pełniących funkcję: kapitana, nawigatora, taktyka oraz inżyniera. Każdy z nich jest niezbędny do zapewnienia powodzenia różnorodnych misji oraz bezpieczeństwa załogi i statku.
 
WYJĄTKOWY STATEK DO WYJĄTKOWYCH MISJI

Obejmij dowodzenie na U.S.S. Aegis, pierwszym statku nowego typu. Do twojej dyspozycji oddana została najnowsza technologia znajdująca się na wyposażeniu Gwiezdnej Floty, dzięki której bez problemu zaplanujesz kurs żeglugi, zanalizujesz dane ze skanerów, włamiesz się do systemów tarcz ochronnych wrogów czy zaatakujesz wrażliwe podsystemy bezpieczeństwa przeciwników. Aegis jest odpowiedzią na wyzwania, z którymi zetkniesz się podczas pełnych niebezpieczeństw misji w Rowie. Wybrniesz z każdej sytuacji, jeśli tylko opanujesz do perfekcji jego systemy - zarówno te dobrze już znane, jak i wprowadzone eksperymentalnie.
 
 Z PRZYJACIÓŁMI W GALAKTYCE
Star Trek: Bridge Crew oferuje pasjonującą i emocjonującą przygodę o niespotykanym dotychczas poziomie realizmu, którą przeżyjesz razem ze znajomymi. Do zwycięstwa potrzebować będziesz prawdziwych przyjaciół, gdyż umiejętności pojedynczego oficera nie wystarczą: komunikacja, zaufanie i bliska koordynacja to klucze do sukcesu.
 
 GENERATOR MISJI
Oprócz pełnej dynamiki fabuły, Star Trek: Bridge Crew zawiera także tryb "Aktywnych misji", który na bieżąco generuje zadania, zapewniające niezliczone godziny przygód w rozgrywce jedno- i wieloosobowej.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- Konsola PlayStation 4
- PlayStation VR
- PlayStation Camera (lub PlayStation Eye)
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus

Video

Platforma

PlayStation 4

Obsługiwany kontroler ruchu

Okulary VR

Data premiery

2017-05-30

Charakterystyka

Gatunek

Gra akcji

Tryby gry

Multiplayer , Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

7 lat

Nośnik

Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Gra PS4 VR Star Trek Bridge Crew ENG