Kategorie
Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG

Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG...

Numer katalogowy: GGACVP3KL000005 Kod producenta:

0 Out of stock
Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG

Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG

Gry na PlayStation

Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG

Numer katalogowy: GGACVP3KL000005

Kod producenta: 5030917056321

Niedostępny

  • Platforma: PlayStation 3
  • Gatunek: Strzelanina
  • Tryby gry: Singleplayer , Internet
  • Wersja językowa: Angielska
  • Nośnik: Blu-ray
  • Wymagania wiekowe: 1
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Call of Duty 4: Modern Warfare to kolejna gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. W przypadku "czwórki" utalentowani developerzy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie.

Przejmujemy oczywiście kontrolę nad postaciami rozmaitych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomnianych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player gwarantuje graczom emocjonującą i zróżnicowaną zabawę od początku do końca. Przygotowano dla nas m.in. desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. na Bliski Wschód, gdzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej.

Developerzy opracowali oprawę graficzną, kipiącą nowoczesnymi rozwiązaniami wizualnymi (głębia ostrości, realistyczne cieniowanie etc.), jak również naturalnie funkcjonujący system fizyczny (przykładowo od fali uderzeniowej, powstałej w wyniku wybuchu, przewracają się metalowe beczki i drewniane skrzynie, a nawet ceglane ściany). Nie zapomniano też o nastrojowych motywach muzycznych i sugestywnych efektach dźwiękowych. Całości dopełnia tryb multiplayer, umożliwiający widowiskową rozgrywkę online.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

PS3

Video

Platforma

PlayStation 3

DRM

Brak danych

Data premiery

2014-07-05

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

1

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

16

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Activision Call of Duty Modern Warfare PS3 ENG