Kategorie
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING

CD Projekt PC THEA THE AWAKENING...

Numer katalogowy: GGCDPPCTCD00027 Kod producenta:

0 Out of stock
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING
CD Projekt PC THEA THE AWAKENING

CD Projekt PC THEA THE AWAKENING

Gry na PC

CD Projekt PC THEA THE AWAKENING

Numer katalogowy: GGCDPPCTCD00027

Kod producenta: 5907610752099

Niedostępny

Thea: The AwakeningTo turowa gra strategiczna w świecie słowiańskich legend oraz niebezpieczeństw zrodzonych w wyniku niszczycielskiej Ciemności, która spowiła i zniszczyła wszystko, co istniało przed jej nadejściem. Okolica terroryzowana jest przez strzygi, nocne mary oraz czarownice, lecz brak jest...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Thea: The Awakening
To turowa gra strategiczna w świecie słowiańskich legend oraz niebezpieczeństw zrodzonych w wyniku niszczycielskiej Ciemności, która spowiła i zniszczyła wszystko, co istniało przed jej nadejściem. Okolica terroryzowana jest przez strzygi, nocne mary oraz czarownice, lecz brak jest bohaterów, zabójców potworów oraz wielkich armii, mogących stawić czoła niebezpieczeństwom. Do swej dyspozycji masz zaledwie garstkę przerażonych i głodnych wieśniaków, którzy chcą po prostu przetrwać. Jesteś ich ostatnią nadzieją!

Thea łączy w sobie taktyczną, turową rozgrywkę z porywającą fabułą w stylu gier RPG, której zwroty przedstawiane są za pomocą ekscytujących wydarzeń w świecie gry, oraz wyjątkowym systemem walki inspirowanym karcianymi grami bitewnymi.
Rozbudowana i obfitująca w rozliczne opcje rozgrywka umożliwia odkrywanie świata Thei w sposób, jaki odpowiada ci najbardziej. Możesz pozostać w wiosce i skupić się na rozbudowie jej obrony, ale możesz też dzielnie wyruszyć na spotkanie z tym, co nieznane. Problemy, które napotkasz na swojej drodze, mogą być rozwiązane w drodze skrytobójstwa, poprzez skradanie się, dyplomację, polowanie, a także na wiele innych sposóbów uzależnionych od umiejętności członków twej drużyny. Walka to nie jedyny sposób na rozwiązanie konfliktu! Wybierz swój styl gry i uratuj swój lud przed Ciemnością!

Cechy gry:
- Gra o przetrwaniu w mrocznym świecie fantasy, gdzie turowa rozgrywka toczy się na heksagonalnych polach!
- Wielki, proceduralny świat do odkrycia – każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda!
- Zarządzanie wioską – bogata gama obiektów do wybudowania, ulepszeń i technologii do odkrycia oraz przedmiotów do wytworzenia!
- Ponad 4400 przedmiotów, które możesz wytworzyć w wiosce lub odnaleźć w świecie gry!
- Ekspedycje, których każdy członek wyposażony jest w indywidualny ekwipunek, gromadzi doświadczenie w bitwach, a także ulepsza swoje umiejętności jak zbieractwo zasobów, dyplomacja, leczenie, czarna magia i wiele innych!
- Ponad 200 otwartych fabularnie wydarzeń, które dadzą ci wielkie bogactwa, lub sprawią, iż postradasz wszystko – wraz ze swym życiem!
- Ekscytujący system karcianej gry bitewnej, która pomoże ci sprostać wyzwaniom, jak walka, dyplomacja, klątwy i wiele innych!
- Ponad 100 rodzajów zabójczych stworów i bestii, niejednokrotnie inspirowanych słowiańską mitologią!
- Proceduralnie tworzone grupy wrogów – nawet w obrębie pojedynczej grupy krwiożerczych pająków trafisz na osobniki o odmiennych statystykach!
- Cykl dnia i nocy wpływający na rozgrywkę – wieśniacy lepiej radzą sobie z dostrzeganiem zagrożeń za dnia, zaś bestie i maszkary stają się w nocy bardziej agresywne!
- Wiele odmiennych zakończeń gry, zależnych od podjętych decyzcji i oferujących nagrody oraz elementy do odblokowania, które możesz wykorzystać podczas kolejnej partii!

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
- Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: z obsługą DirectX 10 i 512 MB VRAM
- Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Video

DLC w zestawie

Powrót Gigantów

Platforma

PC

DRM

Steam

Data premiery

2016-04-29

Charakterystyka

Gatunek

Strategiczna

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

12 lat

Nośnik

DVD

Pozostałe

Gwarancja

-2

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt PC THEA THE AWAKENING