Kategorie
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA

CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA...

Numer katalogowy: GGCDPPCP0000023 Kod producenta:

0 Out of stock
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA
CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA

CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA

Gry na PC

CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA

Numer katalogowy: GGCDPPCP0000023

Kod producenta: 5907610751931

Niedostępny

Zaginięcie Ethana Cartera W grze Zaginięcie Ethana Cartera wcielasz się w rolę Paula Prospero , zafascynowanego okultyzmem detektywa, który otrzymał niepokojący list od Ethana Cartera. Czując, że chłopcu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, Paul wyrusza do domu Ethana w Red Creek Valley, gdzie sytuacja...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Zaginięcie Ethana Cartera
W grze Zaginięcie Ethana Cartera wcielasz się w rolę Paula Prospero , zafascynowanego okultyzmem detektywa, który otrzymał niepokojący list od Ethana Cartera. Czując, że chłopcu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, Paul wyrusza do domu Ethana w Red Creek Valley, gdzie sytuacja jest jeszcze gorsza, niż nasz bohater mógłby przypuszczać. Chłopiec zaginął, a okolicą wstrząsnęło brutalne morderstwo. Paul szybko odkrywa, że nie jest to jedyna warta zbadania zbrodnia w Red Creek Valley.
 
Zaginięcie Ethana Cartera, jako gra inspirowana makabryczną prozą początku XX wieku, skupia się na wciągnięciu gracza w angażującą fabułę.
Choć bohaterem jest prywatny detektyw, który będzie się musiał zmierzyć z licznymi wyzwaniami, Zaginięcie Ethana Cartera nie jest grą naszpikowaną zagadkami. Ważniejszą rolę odgrywają elementy takie jak nastrój czy osobowości postaci.
 
Rozwikłanie tajemnicy nie nastąpi jednak samo z siebie. Gracz będzie musiał użyć zarówno parapsychicznych talentów Paula do komunikowania się ze zmarłymi, jak i własnej spostrzegawczości, by poznać tajemnicę kryjącą się za morderstwami, starożytną mocą zamieszkującą od wieków w Red Creek Valley i losem, jaki spotkał zaginionego chłopca.
 
Cechy gry:
- Odkryj równie malowniczy, co złowrogi świat Red Creek Valley, zbudowany z użyciem rewolucyjnej technologii fotogrametrycznej, która pozwala na tworzenie fotorealistycznych krajobrazów.
- Komunikuj się ze zmarłymi, by dowiedzieć się, jak pożegnali się z życiem i odkryj wskazówki, które pomogą ci rozwiązać zagadkę zaginięcia Ethana oraz poznać los jego rodziny.
- Poznaj nieliniową fabułę łączącą cechy horroru, sensacji i powieści detektywistycznych. Historia inspirowana jest twórczością pisarzy takich jak: Raymond Chandler, Algernon Blackwood, Stefan Grabiński i H. P. Lovecraft.
- Dodatkowo zawiera poradnik w formie ebooka autorstwa gryonline.pl

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows XP lub nowszy
- Procesor: dwurdzeniowy
- Pamięć RAM: 4 GB
- Dysk twardy: 9 GB wolnego miejsca
- Karta graficzna: min. 512 MB VRAM, zgodna z DirectX 9.0c lub lepsza
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c

Video

Platforma

PC

DRM

Steam

Data premiery

2016-04-22

Charakterystyka

Gatunek

Przygodowa

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

DVD

Pozostałe

Gwarancja

-2

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt EK ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA