Kategorie
Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC...

Numer katalogowy: KMASS082020 Kod producenta:

Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

Konwertery mediów

Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

Numer katalogowy: KMASS082020

Kod producenta: DN-82020-1

Niedostępny

...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Konwerter mediów 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, MM, 2km:

  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • Multimode Dual Fiber
  • Dystans do 2km
  • Kompatybilny z: 10/100Base-T and IEEE 802.3u
  • 1 x SC Connector, 1 x RJ-45
  • Auto MDI-X Interface / RJ-45 Port
  • Diody LED sygnalizujące status pracy: Power / Link / Activity / Full-Duplex / Speed
  • Możliwosc montażu w szafach 19"
  • Automatyczna detekcja trybu Half / Full Duplex
  • Zawiera zasilacz sieciowy
  • Pozostałe

    Gwarancja

    24

    Szczegóły gwarancji

    Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat,
    po warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.

    Napisz pierwszy komentarz

    * pola wymagane

    Zadaj pytanie

    Zapytaj o produkt: Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC