Kategorie
CASIO Projektor XJ-F100W

CASIO Projektor XJ-F100W...

Numer katalogowy: URCASSWCXJF100W Kod producenta:

0 Out of stock
CASIO Projektor XJ-F100W
CASIO Projektor XJ-F100W
CASIO Projektor XJ-F100W

CASIO Projektor XJ-F100W

Projektory

CASIO Projektor XJ-F100W LASER&LED/ DLP/ WXGA/ 3500 Ansi/ 20000:1/ HDMI x2

Numer katalogowy: URCASSWCXJF100W

Kod producenta: XJ-F100W

Niedostępny

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!! W roku 2016 Casio proponuje zupełnie nową serię projektorów. Nowe modele Advanced niezmiennie bazują na zaletach nowoczesnego źródła światła Laser&LED. Projektory te są tanie i wygodne w użytkowaniu, odporne na kurz oraz przyjazne dla środowiska.Wygodna kontrola jasności...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!

W roku 2016 Casio proponuje zupełnie nową serię projektorów.
Nowe modele Advanced niezmiennie bazują na zaletach nowoczesnego źródła światła Laser&LED. Projektory te są tanie i wygodne w użytkowaniu, odporne na kurz oraz przyjazne dla środowiska.

Wygodna kontrola jasności - automatycznie lub za pomocą przycisków.
Projektory z serii Advanced wyposażono w kontrolę jasności w aż siedmiostopniowej skali (tradycyjne projektory z wysokociśnieniową lampą rtęciowa posiadają zwykle 2 lub 3 poziomy jasności). Tak precyzyjna skala pozwoli dostosować moc projektora do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu obraz będzie bardziej czytelny - unikniemy zbyt małej lub zbyt dużej jasności, a także efektywniej dostosujemy poziom zużywanej energii. Jasność możemy wygodnie zmieniać za pomocą przycisków na obudowie projektora lub za pomocą pilota - i to bez wchodzenia do menu ekranowego. Pozwoli to na szybkie dostosowanie jasności nawet w trakcie prezentacji. Modele z serii Advanced posiadają też wbudowany czujnik świtała, dzięki czemu kontrola może odbywać się automatycznie.

Przystosowane do ciągłej pracy.
Projektory CASIO przystosowane są do pracy w trybie 24/7. Wymagają jedynie szybkiego restartu raz na dobę. Ten atut w połączeniu z niezwykłymi parametrami żywotności źródła światła sprawia, że są to urządzenia nadające się do  instalacji typu digital signage w przestrzeniach komercyjnych.

Dwa złącza HDMI oraz zasilanie z USB.
Nowe projektory serii Advanced zostały wyposażone w dwa porty HDMI oraz port zasilający USB. Dzięki temu, możemy wygodnie korzystać z urządzeń przekazujących bezprzewodowo obraz nawet wówczas gdy wymagają zasilania przez USB.

Łatwa wymiana klasycznego projektora na nowy Laser&LED
Ze względu na duży zakres zoomu optycznego model XJ-F100W łatwo będzie można zastosować w większości istniejących już instalacji, bez zmiany pozycji posiadanego uchwytu sufitowego. Warto też zwrócić uwagę na wysoką odporność na kurz, która pozwala na korzystanie z projektora również w trudniejszych warunkach.

Niskie koszty użytkowania to specjalność technologii Laser&LED
Zaletą Laser&LED jest przede wszystkim wytrzymałość źródła światła obliczona na 20 000 godzin. Dodatkowo dochodzi do tego dużo niższe zużycie energii (które, w przybliżeniu, wynosi połowę zużycia energii projektorów z rtęciowym źródłem światła o porównywalnej jasności). Te wszystkie zalety przenoszą się na bardzo niskie całkowite koszty użytkowania w porównaniu do klasycznych projektorów z lampami rtęciowymi. Na całkowite koszty użytkowania składają się koszty zakupu, koszt wymiany lampy, koszty wymiany filtrów oraz koszty elektryczności. W przeciwieństwie do lamp rtęciowych, źródła światła Laser&LED nie wymagają czasu na rozgrzewanie się i chłodzenie. Projektor jest gotowy do pracy z pełną jasnością w ciągu 5 sekund, a jego wyłączenie następuje natychmiast po naciśnięciu przycisku.

Pod hasłem „Time to Go Lamp free for Everyone”, czyli „Czas na projektory bezlampowe dla wszystkich” Casio pracuje nad zmianą rynku projektorów proponując urządzenia o bardzo długiej żywotności, których użytkowanie jest bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie.
Jest to argument na korzyść projektorów Laser&LED, które nie wymagają wysokociśnieniowych lamp rtęciowych. Casio przyczynia się także do zmniejszenia obciążenia dla środowiska naturalnego w szczególności zmniejszenia emisji CO2, zmniejszenia zużycia prądu oraz zniwelowania niebezpieczeństwa związanego z odpadami zawierającymi rtęć. Projektory CASIO są produkowane w Japonii.

Nieprzypisane

Jasność

3500 ANSI Lumenów

Informacje o gwarancji

- 3 lata na projektor i 5 lat (do 10.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu do 12 godzin dziennie
- 2 lata na projektor i 2 lata (do 6.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu powyżej 12 godzin dziennie

Technologia wyświetlania

Laser&LED

Kontrast statyczny

20 000:1

Automatyczne ustawianie ostrości

Nie

Proporcje obrazu

16:10

Ilość kolorów

Brak danych

Audio

Tak

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Gniazda we/wy

1 x Mini-DIN-4 (S-Video) , 2 x HDMI , 1 x USB 2.0 , 1 x 15-pin D-Sub , 3 x 3,5 mm minijack , 1 x Composite , 1 x RS-232 (COM) , 1 x RCA in , 1 x micro USB (Type B) Serwisowe

Moc głośników (sumaryczna)

16 W

Obraz

Minimalna przekątna obrazu

35 ''

Maksymalna przekątna obrazu

300 ''

Trwałość źródła światła

20000 h

Współczynnik projekcji (min)

1,32:1

Współczynnik projekcji (max)

1,93:1

Rozdzielczość

1280 x 800 (WXGA)

Zoom

1,5x

Projekcja

Długoogniskowa

Fizyczne

Wymiary

97 x 299 x 299 mm

Pozostałe

Gwarancja

36

Akcesoria w zestawie

- Instrukcja obsługi
- Kabel zasilający
- Karta gwarancyjna
- Pilot

Pozostałe parametry

Funkcje:
- Bezfiltrowy układ chłodzenia
- Korekcja Keystone (w pionie +/- 30°) - korekcja efektu trapezowego
- Menu ekranowe w j. polskim
- Szybkie włączanie i wyłączanie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CASIO Projektor XJ-F100W