Kategorie
Dell Microsoft Office Home and Business 2016

Dell Microsoft Office Home and Business 2016...

Numer katalogowy: RZDELSOM630ABDD Kod producenta:

PLN 1007.99 In stock
Dell Microsoft Office Home and Business 2016

Dell Microsoft Office Home and Business 2016

Programy biurowe

Dell Microsoft Office Home and Business 2016

Numer katalogowy: RZDELSOM630ABDD

Kod producenta: 630-ABDD

Dostępny 24h

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych FirmOrganizuj swoje dni bardziej efektywnie. Najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programem Outlook na jednym komputerze PC.- Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016- Możesz w łatwy sposób stać się...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Organizuj swoje dni bardziej efektywnie. Najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programem Outlook na jednym komputerze PC.

- Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016
- Możesz w łatwy sposób stać się zaawansowanym użytkownikiem pakietu Office. Wpisz w nowym polu „Powiedz mi” na wstążce, z wykonaniem jakiego zadania masz problem, a podpowiemy Ci, co zrobić.
- Dzięki nowym motywom możesz dopasować oblicze pakietu Office do swoich upodobań. Motywy Ciemny i Ciemnoszary zapewniają wysoki poziom kontrastu, przez co mniej męczą oczy, a motyw Kolorowy cechuje się nowoczesnym wyglądem, spójnym na wszystkich urządzeniach.
- Możesz wzbogacić lekturę materiałów tekstowych dzięki funkcji Więcej informacji, bazującej na wyszukiwarce Bing, która podczas czytania pliku pakietu Office wyświetla pokrewne wiadomości z Internetu.
- Więcej funkcji w programie Word: możesz odtwarzać wideo z Internetu, otwierać i edytować zawartość plików PDF oraz wyrównywać ilustracje i diagramy minimalnym nakładem pracy.
- Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem, dzięki czemu możesz skupić się na informacjach.
- Możesz tworzyć atrakcyjne prezentacje za pomocą nowych narzędzi projektowych służących m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów w programie PowerPoint.
- W programie OneNote możesz rysować, pisać odręcznie i pisać na klawiaturze, a następnie przeglądać notatki, klikając myszą lub przesuwając palcem po ekranie. Notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach.
- Outlook łączy się teraz automatycznie z kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizując zadania i kalendarze z aplikacją Outlook, łatwo uporządkujesz swoje plany na najbliższy czas.

Nieprzypisane

Informacje dodatkowe

W opakowaniu znajduje się koperta z kluczem aktywacyjnym.

Rodzaj

Biurowe

Czas trwania

Licencja wieczysta

Nośnik

Do pobrania

Licencja

Licencja

Dla małych firm , Do użytku domowego

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wersja

ROK , OEM

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell Microsoft Office Home and Business 2016