Kategorie
Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US

Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US...

Numer katalogowy: UKRAZRGP0000011 Kod producenta:

0 Out of stock
Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US
Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US
Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US

Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US

Klawiatury

Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US

Numer katalogowy: UKRAZRGP0000011

Kod producenta: RZ03-00811700-R3M1

Niedostępny

Poczuj różnicęNiezależnie od gry, każdy gracz ceni sobie słodki smak wygranej. Lecz droga do zwycięstwa to nie tylko doskonała strategia i najlepsze umiejętności - to także analizowanie i optymalizacja każdej możliwej przewagi, którą mamy pod ręką.W Razer takie podejście zaowocowało radykalną decyzją...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Poczuj różnicę
Niezależnie od gry, każdy gracz ceni sobie słodki smak wygranej. Lecz droga do zwycięstwa to nie tylko doskonała strategia i najlepsze umiejętności - to także analizowanie i optymalizacja każdej możliwej przewagi, którą mamy pod ręką.
W Razer takie podejście zaowocowało radykalną decyzją o użyciu mechanicznych klawiszy klawiaturach dla graczy - dzięki czemu w 2010 roku powstała klawiatura Razer Black Widow. Od tego czasu bez wątpienia mechaniczne klawiatury stały się najczęściej używaną bronią w arsenale wszystkich graczy na całym świecie.
Prawie cztery lata później najnowsza klawiatura Razer BlackWidow na nowo definiuje granice wydajności sprzętu dla dla graczy.

Większa wytrzymałość
Nie ważne jak intensywne są Twoje maratony przy grach - każdy mechaniczny klawisz zaprojektowany został aby wytrzymać do 60 milionów uderzeń - możesz cieszyć się przewagą Razer jeszcze dłużej.

Razer Synapse 2.0
Wsparcie rewolucyjnego oprogramowania Razer Synapse 2.0 prawdziwego mózgu Razer DeathStalker sprawia, że klawiatury z wewnętrzną pamięcią odchodzą do lamusa. Serwer w chmurze Razer Synapse 2.0 pozwala na wygodny dostęp do spersonalizowanych ustawień o każdej porze i w każdym miejscu. Uniknij irytującego konfigurowania ustawień od początku dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania i firmware'u, które zapewniają optymalną pracę Twojej klawiatury.

Kompaktowy rozmiar
Odpinany kabel USB, niewielkie wymiary i niezwykła wydajność - Razer Black Widow Tournament posiada wszystko co niezbędne dla aktywnych graczy. Bez problemu zabierzesz ją ze sobą na każdy sparing i turniej.

Nieprzypisane

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Rodzaj

Multimedialna

Zestaw z myszką

Nie

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

36.6 x 3 x 15.4 cm.

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Razer Klawiatura BLACKWIDOW 2014 Tournament US