Kategorie
Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING

Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING...

Numer katalogowy: UHRAZRMP001 Kod producenta:

0 Out of stock
Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING
Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING
Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING
Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING

Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING

Słuchawki

Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING

Numer katalogowy: UHRAZRMP001

Kod producenta: RZ04-00600100-R3M1

Niedostępny

Razer to niekwestionowany lider w produkcji najlepszych akcesoriów dla graczy. Precyzyjne myszki, dobrze zestrojone klawiatury, podkładki pod myszki… oraz słuchawki. Po sukcesach słuchawek Razer Orca, Razer Megalodon, Razer Carcharias oraz Razer Banshee – nadszedł czas na zaprezentowanie modelu flagowego....

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Razer to niekwestionowany lider w produkcji najlepszych akcesoriów dla graczy. Precyzyjne myszki, dobrze zestrojone klawiatury, podkładki pod myszki… oraz słuchawki. Po sukcesach słuchawek Razer Orca, Razer Megalodon, Razer Carcharias oraz Razer Banshee – nadszedł czas na zaprezentowanie modelu flagowego. Jest nim zestaw Razer Tiamat. Sklep firmowy RazerShop.pl ma przyjemność zaprezentowania tego modelu jako dystrybutor.

Słuchawki z mikrofonem Razer Tiamat 7.1 wykonane są z solidnego tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Masywne nauszniki okalają ucho a stabilny pałąk zapewnia utrzymanie zestawu na głowie, nawet podczas dynamicznych turniejowych rozgrywek. Skórzane pokrycie poduszek jest przyjemne w dotyku, a na dodatek wytrzymałe. Łatwo utrzymać je w czystości, co jest ważne, ponieważ będą one częstym kompanem podczas podróży na Lan Party.

Słuchawki Razer Tiamat 7.1 wykorzystują aż dziesięć przetworników. Po pięć w każdej słuchawce. Mamy głośnik frontowy (30 mm), centralny (30 mm), tylny (20 mm), boczny (20 mm) oraz subwoofer (40 mm). Rozłożenie przetworników wewnątrz muszli jest takiej, jak rozkład pełnowymiarowego zestawu kina domowego 7.1

Idealna precyzja, dynamika (sięgająca 120 dB) i szerokie pasmo przenoszenia (od 20 do 20 000 Hz). To jeden z najlepszych zawodników na rynku gamingowym. Pilot zachwycił wszystkich z zespołu RazerShop.pl – jest masywny i przystosowany do położenia na biurku.

Centrum sterowania obejmuje możliwość kontroli każdego głośnika oraz mikrofonu. Zaawansowane mikroprocesory przeliczają w czasie rzeczywistym sygnały dla każdego z przetworników. Eleganckie podświetlanie i intuicyjna obsługa ułatwiają konfigurację słuchawek Razer Tiamat 7.1 w ciągu kilku sekund. Potem pozostaje tylko cieszenie się pełnowymiarowym dźwiękiem w grach lub filmach.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Czułość

120 dB

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20,000 Hz

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

3,5 mm minijack

Mikrofon

Tak

Fizyczne

Długość przewodu

3 mm

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Razer SŁUCHAWKI TIAMAT 7.1 + MIKROFON GAMING