Kategorie
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset

Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset...

Numer katalogowy: UHRAZRMP0000014 Kod producenta:

0 Out of stock
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset
Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset

Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset

Słuchawki

Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset

Numer katalogowy: UHRAZRMP0000014

Kod producenta: RZ04-01250100-R3M1

Niedostępny

KRAKEN 7.1 CHROMA USB Doświadcz kompletnego efektu 7.1 w grach komputerowych z headsetem Razer Kraken 7.1 Chroma. Zbudowany na bazie przetestowanego przez wielu profesjonalnych graczy urządzenia Razer Kraken  Pro, nowy Razer Kraken 7.1 Chroma oferuje nieporównywalną ergonomię i komfort użytkowania  podczas...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

KRAKEN 7.1 CHROMA USB
Doświadcz kompletnego efektu 7.1 w grach komputerowych z headsetem Razer Kraken 7.1 Chroma. Zbudowany na bazie przetestowanego przez wielu profesjonalnych graczy urządzenia Razer Kraken  Pro, nowy Razer Kraken 7.1 Chroma oferuje nieporównywalną ergonomię i komfort użytkowania  podczas długich sesji z ulubioną grą.
 
Pełny potencjał Razer Kraken 7.1 Chroma zostaje uwolniony wraz z zaawansowaną technologią  dźwięku przestrzennego 7.1.
Napędzany przez potężne oprogramowanie konfiguracyjne Razer Synapse 2.0, w pełni personalizowane urządzenie moduluje odpowiednio dźwięk, symulując  efekty przestrzenne 360-stopni i pozwalając na precyzyjne określenie miejsca, z którego dochodzi  odgłos kroków przeciwnika. 40-milimetrowe neodymowe magnesy przetworników umieszczone w  słuchawkach oferują dźwięk o najwyższej jakości z głębokim basem, ciepłymi średnimi i krystalicznie  czystymi wysokimi tonami. Wszystko to, by uczynić zabawę jeszcze bardziej wciągającą. Możliwość wysuwania i chowania mikrofonu w lewej słuchawce zapewnia urządzeniu smukły  wygląd, a przy tym chroni mikrofon podczas transportu i przechowywania. Elastyczny,  wielokierunkowy mikrofon został wyposażony w specjalnie zoptymalizowany algorytm oferujący  dźwięk o znakomitej częstotliwości i jakości, nieosiągalny dla urządzeń analogowych. Znakomite  parametry techniczne zapewniają krystalicznie czysty, brzmiący naturalnie dźwięk podczas komunikacji głosowej.

Podświetlenie Chroma

Niezależnie od tego, w co grasz, Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście.  System Chroma od Razer to nie tylko wielokolorowe podświetlenie.To nieskończone możliwości  personalizacji, dzięki którym jeszcze lepiej wyrazisz swój styl. Nowy systém podświetlenia oferuje  aż 16,8 milionów kolorów, wiele opcji podświetlenia a także synchronizację kolorów i wzorów  podświetlenia pomiędzy wszystkimi urządzeniami Chroma.

Zaawansowany wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1
Zestaw Razer Kraken 7.1 oferowany jest z zaawansowanym wirtualnym silnikiem dźwięku  przestrzennego 7.1, który sprawi, że jeszcze bardziej zanurzysz się w grze. Silnik przetwarza sygnał  audio z ultra niskim opóźnieniem oraz moduluje sygnał celem symulacji dźwięku surround w jakości  jaką dotychczas osiągano jedynie przez umieszczenie w słuchawce więcej niż jednego głośnika.  Program konfiguracyjny Synapse 2.0 pozwala na niemal dowolną konfigurację, dzięki czemu będziesz  w stanie dostosować każdy kanał surround, podkręcić poziom basów, czy dostosować poziom  głośności komunikatów znajomych, dzięki czemu osiągniesz niespotykaną precyzję dźwięków.  Rozbudowany silnik pozwala również na kontrolę dźwięku przestrzennego i pozycjonowanie  ustawień audio dla każdego programu z osobna. Od teraz będziesz mógł cieszyć się wyśmienitymi  doznaniami słuchowymi zarówno podczas gry, jak i przy oglądaniu filmu czy słuchaniu muzyki.

Wzmocniony mikrofon cyfrowy

W lewej słuchawce ukryty jest mikrofon cyfrowy, który możesz rozłożyć, gdy tylko go potrzebujesz.  Ukrycie mikrofonu zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniem i sprawia, że słuchawki zawsze  świetnie się prezentują. Elastyczność w połączeniu ze zintegrowanym przyciskiem wyciszenia  pozwalają na dostosowanie mikrofonu do własnych potrzeb, zapewniając właściwe ułożenie. Elastyczny dookólny mikrofon cyfrowy wyposażony jest w zoptymalizowany algorytm, co zapewnia krystaliczny dźwięk, nieosiągalny dla zwykłego mikrofonu analogowego.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Impedancja

32 Ω

Pasmo przenoszenia (min.)

20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

20 kHz

Czułość

110 dB

Pozostałe parametry

- Średnica membrany: 40 mm
- Czułość mikrofonu: 63 dB
- Dolna częstotliwość przenoszenia-mikrofon: 100 Hz
- Górna częstotliwość przenoszenia-mikrofon: 12000 Hz
- Podświetlanie: Tak, wielokolorowe

Waga

340 g

Prezentacja 3D

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Przeznaczenie

Gaming

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

1 x USB 2.0

Dźwięk

Surround 7.1

Kontrola dźwięku

Brak

Funkcje bluetooth

Nie dotyczy

Mikrofon

Tak

Fizyczne

Kolor

Czarny

Długość przewodu

2 m

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Razer KRAKEN 7.1 CHROMA USB Gaming Headset