Kategorie
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT

Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT...

Numer katalogowy: UGRACK210000001 Kod producenta:

PLN 478.55 In stock
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT
Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT

Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT

Głośniki

Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT

Numer katalogowy: UGRACK210000001

Kod producenta: RAVGLO45384

Dostępny 24h

Głośniki RAVCORE Trident Niczym legendarny trójząb Posejdona, opierają swoją moc na trzech elementach połączonych w jedność. W przypadku głośników Trident są to dwie dwuprzetwornikowe satelity oraz potężny subwoofer. Bezprzewodowa komunikacja BT 4.0 oraz pilot sterowania na kablu świadczą jednoznacznie,...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Głośniki RAVCORE Trident
 
Niczym legendarny trójząb Posejdona, opierają swoją moc na trzech elementach połączonych w jedność. W przypadku głośników Trident są to dwie dwuprzetwornikowe satelity oraz potężny subwoofer. Bezprzewodowa komunikacja BT 4.0 oraz pilot sterowania na kablu świadczą jednoznacznie, że RAVCORE Trident przygotowane zostały również do „walki” na odległość.

64 WATT MULTIMEDIALNEJ ROZRYWKI


Dwuprzetwornikowe satelity oraz potężny subwoofer o łącznej mocy RMS 64 WATT zapewniają Ci moc doznań w trakcie multimedialnej rozrywki. Każda eksplozja, uderzenie czy strzał w głośnikach RAVCORE TRIDENT charakteryzuje się wyjątkową dynamiką i realizmem. A wszystko to dzięki trzem przetwornikom o różnych średnicach (1,25” / 2,5” / 5,25”), zapewniającym wielowymiarowe odwzorowania każdego efektu dźwiękowego w grach.

BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA BLUETOOTH


W chwilach relaksu między wirtualnymi potyczkami chcesz odtworzyć muzykę ze swojego smartfona? Z głośnikami RAVCORE TRIDENT obejdziesz się bez kabli! Moduł Bluetooth 4.0 zapewni Ci wygodne i szybkie połącznie mobilnego odtwarzacza dźwięku z głośnikami na odległość, zaś jakość i płynność dźwięku zachwyci każdego audiofila. Zerwij się ze smyczy i czuj prawdziwą radość z muzyki płynącej na odległość!

PILOT STEROWANIA


Koniec z poszukiwaniem złącz i przycisków na tylnym panelu głośników – teraz wszystko masz w zasięgu ręki! Pilot sterowania na kablu umożliwia szybką i wygodną regulację głośności, włączanie podświetlenia LED całego zestawu, a także uruchamianie połączenia Bluetooth. Pilot posiada również złącza AUDIO IN/OUT, pozwalające  podłączyć do niego słuchawki komputerowe.

PODŚWIETLENIE LED


Głośniki RAVCORE TRIDENT to nie tylko wysoka jakość dźwięku i zaawansowane funkcje multimedialne, ale również nieszablonowy wygląd. Gamingowe zacięcie drużyny RAVCORE uwypuklone zostało czerwonym podświetleniem LED całego zestawu z pilotem włącznie. Jeśli jednak chcesz pozostać ukryty w mroku – jednym ruchem ręki na pilocie wyłączysz je całkowicie.

Nieprzypisane

Gwarancja

24

Pasmo przenoszenia (min.)

60 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.)

18 kHz

Pozostałe parametry

- Dł. przewodu w satelitach (cm)145
- Tworzywo wykonania satelitów: tworzywo sztuczne

Stosunek sygnału do szumu

70 dB

Moc subwoofera

24 W

Prezentacja 3D

Przeznaczenie

Gaming

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Stacja dokująca

Nie

Regulatory

Pilot , Regulacja poziomu głośności

Rodzaj

Komputerowe , Zestawy

Moc głośników (sumaryczna)

64 W

Fizyczne

Kolor

Czerwony , Czarny

Pozostałe

System

2.1

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Ravcore Glośniki 2+1 TRIDENT BT