Kategorie
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB

Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB...

Numer katalogowy: UOPHI4SA5AZU04K Kod producenta:

0 Out of stock
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB
Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB

Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB

Odtwarzacze MP3 i MP4

Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB

Numer katalogowy: UOPHI4SA5AZU04K

Kod producenta: PHILIPS SA5AZU04KF/12

Niedostępny

Wyśmienity dźwiękDzięki odtwarzaczowi GoGEAR Azure możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem. Odtwarzacz jest wyposażony w technologię Bluetooth®, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami audio. Ponadto jasny i wyraźny wyświetlacz ułatwia przeglądanie plików, a długi czas odtwarzania pozwala...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wyśmienity dźwięk
Dzięki odtwarzaczowi GoGEAR Azure możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem. Odtwarzacz jest wyposażony w technologię Bluetooth®, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami audio. Ponadto jasny i wyraźny wyświetlacz ułatwia przeglądanie plików, a długi czas odtwarzania pozwala wydłużyć słuchanie muzyki.

Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.
 
Wierne odtwarzanie dźwięku dzięki obsłudze bezstratnych formatów APE, FLAC, MP3 i WMA
Skopiuj utwory do odtwarzacza GoGEAR i rozkoszuj się precyzyjnym, czystym i bogatym w szczegóły dźwiękiem. Zastosowanie najnowszych technologii kompresji dźwięku pozwala nawet dziesięciokrotnie zmniejszyć rozmiar plików. Nie pociąga to za sobą spadku jakości nagrań, zaś skompresowane pliki można zapisać w formatach MP3 i WMA. Odtwarzacz GoGEAR obsługuje bezstratne kodowanie i umożliwia słuchanie utworów w formatach APE, FLAC, MP3 i WMA. Wysoka jakość dźwięku otworzy Ci drzwi do świata cyfrowej muzyki. Teraz możesz pobierać utwory lub nagrywać własne płyty CD i przesyłać muzykę do odtwarzacza GoGEAR, tak aby móc zabrać ją wszędzie ze sobą.
 
Widok folderów pomaga organizować i wyświetlać pliki multimedialne, podobnie jak w komputerze
Funkcja widoku folderów to opcjonalny podgląd katalogów odtwarzacza GoGear, który umożliwia przeglądanie wszystkich znajdujących się w nim plików tak, jak są one widoczne w komputerze. Po wybraniu widoku folderów otwieranie plików obsługiwanych w urządzeniu (plików muzycznych, zdjęć czy plików wideo) jest równie łatwe, jak wybranie żądanego pliku i naciśnięcie przycisku odtwarzania.
  
Radio FM z funkcją RDS i pamięcią 20 stacji to więcej opcji muzycznych
RDS (Radio Data System) to protokół komunikacji, który umożliwia przesyłanie informacji cyfrowych w paśmie radia FM. Odbiorniki radia FM z funkcją RDS są w stanie wyświetlać te przydatne informacje, zawierające nazwę stacji, szczegóły audycji, tytuł utworu i wykonawcę itd. W dowolnej chwili można zapisać daną stację w postaci ustawienia kanału w odtwarzaczu GoGear. Istnieje możliwość zapisu 20 stacji radiowych, do których dostęp można uzyskać bardzo szybko, bez konieczności ręcznego strojenia w poszukiwaniu danej częstotliwości.

Do 35 godzin odtwarzania muzyki lub 6 godzin wideo

Nieprzypisane

Pamięć wewnętrzna

4 GB

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Interfejs

wyjście na słuchawki (mini jack) , microUSB

Cechy i funkcje

Radio

Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

51,0 x 10,0 x 93,5 mm

Waga

0.065 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Philips Odtwarzacz MP4 SA5AZU04KF/12 4GB, USB