Kategorie
Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27

Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27...

Numer katalogowy: LLADAE27RGBLED1 Kod producenta:

0 Out of stock
Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27

Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27

Żarówki LED

Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27

Numer katalogowy: LLADAE27RGBLED1

Kod producenta: AL-BUA19B-7WRGB

Niedostępny

Z żarówką LED RGB marki ADATA oświetlenie można dostosować do pory dnia, okazji lub nastroju. Aura obsługuje Bluetooth 4.0, a dzięki aplikacji mobilnej, sterowanie nią jest banalnie proste.Aura jest w pełni konfigurowalna, a dzięki wykorzystaniu diod LED RGB, wytwarza światło o różnym natężeniu i praktycznie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Z żarówką LED RGB marki ADATA oświetlenie można dostosować do pory dnia, okazji lub nastroju. Aura obsługuje Bluetooth 4.0, a dzięki aplikacji mobilnej, sterowanie nią jest banalnie proste.

Aura jest w pełni konfigurowalna, a dzięki wykorzystaniu diod LED RGB, wytwarza światło o różnym natężeniu i praktycznie dowolnej barwie. Z jej pomocą można rozświetlić każde pomieszczenie jednym z 16 milionów kolorów. Gdy zajdzie taka potrzeba, wystarczy jeden gest by zmienić barwę światła na bardziej dopasowaną do naszego nastroju.

ADATA Aura wytwarza strumień świetlny o maksymalnej jasności 550 lumenów, pobierając przy tym zaledwie 7 W energii. Moc żarówki oraz barwę i temperaturę światła można płynnie regulować z poziomu aplikacji mobilnej, dostępnej dla smartfonów i tabletów z systemami Android/iOS.

Aplikacja pozwala również na zaprogramowanie do 10 scenerii, z możliwością stworzenia harmonogramu pracy dla kilku grup żarówek w kilku pomieszczeniach. Obsługuje do 64 żarówek jednocześnie. Daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kompozycji świetlnych, ale pozwala również na symulowanie obecności domowników – zniechęcając potencjalnych włamywaczy.

Każda żarówka ADATA Aura wyposażona jest w moduł Bluetooth 4.0, pozwalający na komunikację bezprzewodową nie tylko ze smartfonem czy tabletem, ale również z innymi żarówkami Aura w swoim otoczeniu. Rozwiązanie to nie wymaga kosztownych urządzeń sterujących (mostu), ponieważ każda dodatkowa zainstalowana żarówka działa jak przekaźnik. ADATA Aura bazuje na popularnym gwincie E27, a zasilana może być prądem o napięciu od 100 do 240 V. Aura jest w stanie zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 40 W.

Nieprzypisane

Strumień świetlny

550 lm

Pobór mocy

7 W

Temperatura barwowa

6500 °K

Kąt świecenia

170 °

Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy

40 W

Napięcie

230 V

Gwint

E27

Barwa światła

RGB

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Video

Fizyczne

Długość

115 mm

Klasa szczelności

IP20

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata AURA RGB LED Bulb Bluetooth BUA19-B E27