Kategorie
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey

Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5...

Numer katalogowy: RUASUBB2IEW5001 Kod producenta:

0 Out of stock
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey
Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey

Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey

Ultrabooki

Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G

Numer katalogowy: RUASUBB2IEW5001

Kod producenta: BU201LA-DT021G

Niedostępny

  • Zainstalowana pamięć RAM: 4 GB
  • Pojemność dysku: 508 GB
  • Przekątna ekranu: 12.5''
  • Rodzina procesora: Intel Core i5
  • Model karty graficznej: Intel HD Graphics
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Prawdziwie biznesowa gwarancja!
Notebooki ASUS PRO gwarantują najwyższą biznesową jakość. Dotyczy to również gwarancji. Producent zapewnia 36-miesięczną gwarancję z naprawą u klienta oraz 36-miesięczną gwarancję na baterię. Takiego wsparcia nie dostaniesz w konkurencyjnych rozwiązaniach!
ASUSPRO B SERIES
Ultrabook ASUSPRO BU201 uosabia naszą obietnicę inspirowania i wspierania Twojego biznesu. Przy wadze zaczynającej się już od 1,27 kg jest urządzeniem ultraprzenośnym, ale nie idzie na kompromis pod względem wydajności czy trwałości. Zawiasy 180º uchylają wieko na płasko, umożliwiając oglądanie ekranu z każdej strony. W testach przewyższa wojskowe normy US MIL-STD 810G, więc oferuje najwyższą trwałość i niezawodność. Mobilność, zabezpieczenia oraz administrowanie klasy biznesowej sprawiają, że jest idealny dla biznesmenów w podróży.
Niesamowita wydajność i wspaniała grafika
Procesory Intel® Core™ i5 czwartej generacji zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonały czas pracy na akumulatorach. Inteligentna wielozadaniowość, zasługa technologii Intel Hyper-Threading, umożliwia płynne korzystanie z kilku aplikacji. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw wbudowanych w procesorze funkcji graficznych, eliminujących konieczność instalacji dodatkowego sprzętu.
Niespotykana wcześniej wydajność graficzna — od gier 3D po przetwarzanie obrazów 3D
Bez względu na to, do czego służy ci komputer — od edycji zdjęć, przez oglądanie filmów, po walkę z czarnymi charakterami w najnowszych grach 3D — teraz wszystkie te zadania są realizowane sprawniej. Dzięki technologii Intel HD Graphics komputer działa szybciej i zapewnia bardziej płynne i atrakcyjniejsze efekty graficzne.
Intel HD Graphics
Dysk SSHD
Hybrydowy dysk półprzewodnikowy zapewniają szybkość i dużą pojemność, technologia SSHD wykorzystuje odpowiednią ilość ultraszybkiej pamięci NAND flash (ten sam typ używany jest w dyskach SSD), aby zwiększyć wydajność systemu.
- Dla jeszcze lepszych wrażeń, dysk SSHD zapewnia szybsze ładowanie map umożliwiające granie bez przerw
- Zyskaj moc zintegrowanego dysku półprzewodnikowego (SSD) i ogromną pojemność dysku twardego
- Poprawia ogólny czas reakcji systemu o 30% lub więcej
Dysk SSHD
Wytrzymała obudowa LCD wzmacniana włóknem węglowym
Dzięki zastosowaniu włókna węglowego ultrabook ASUSPRO BU201 łatwo znosi trudy biznesowych podróży. Wieko LCD zapewnia większą o 20% odporność na nacisk na panel w porównaniu do standardowych notebooków, oferując lepszą ochronę przed uszkodzeniem przy wciąż niskiej wadze. Testy jakości standardu wojskowego obejmują surowsze testy upadku z ponaddwukrotnie większej wysokości oraz bardzo ostre testy zawiasów. Ultrabook BU201 wyposażony jest w odporny na wstrząsy dysk twardy z czujnikiem przeciążenia i strukturą sprzętową chroniącą napęd w razie upadku lub uderzenia o inną powierzchnię. Klawiatura odporna na zalanie radzi sobie z większą objętością cieczy w porównaniu do standardów przemysłowych.
Ultrabook ASUSPRO BU201

Ekstremalna niezawodność — przewyższa wymagający standard wojskowy US MIL-STD 810G

Ultrabook ASUSPRO BU201

Metalowe mocowanie i poduszki ochronne
ASUSPRO BU201 wykorzystuje specjalne klamry mocujące wokół dysku twardego, które wzmacniają i chronią napęd znacznie ponad standardy. Co więcej, zastosowanie poduszek z niezwykle trwałego materiału absorbującego uderzenia zapewnia dodatkową ochronę przed wstrząsami czy upadkami, gdy notebook jest wyłączony, np. podczas transportu.

ASUSPRO BU201

 

Inteligentny czujnik uderzenia
Dodatkową linią obrony w zabezpieczaniu Twych danych jest czujnik ruchu w dysku twardym, który działa w połączeniu z oprogramowaniem inteligentnie przewidującym uderzenia i automatycznie podejmującym kroki minimalizujące ryzyko uszkodzenia napędu. Czujnikiem jest trójwymiarowy akcelerometr cyfrowy o trzech poziomach czułości: wyłączonym, normalnym i wysokim. Wysoka czułość jest ustawieniem domyślnym, co gwarantuje, że wykrywanie uderzenia włączone jest przez cały czas.
ASUSPRO BU201
Pełnowymiarowa, naprawdę komfortowa klawiatura z podświetleniem
Duży skok klawisza wynoszący 2 mm oraz ergonomiczny rozstaw klawiszy 19,05 mm — identyczny, jak w pełnowymiarowej klawiaturze biurkowej — powodują, że BU201 gwarantuje wygodę i łatwość użycia. Delikatne podświetlenie umożliwia łatwe pisanie w słabo oświetlonym otoczeniu albo nawet w całkowitej ciemności. Wydzielone klawisze funkcyjne pozwalają na szybki i łatwy dostęp do kilku funkcji takich jak jasność ekranu, podświetlenie klawiatury, głośność dźwięku, przełączanie panelu i manipulatora dotykowego, a także sterowanie monitorem zewnętrznym.
Ultrabook ASUSPRO BU201
Ergonomiczna konstrukcja manipulatora SensePoint i przycisków panelu dotykowego
Detale ergonomicznej budowy stanowią o wygodzie użytkowania notebooków ASUSPRO. Manipulator SensePoint od przycisków panelu dotykowego dzieli dokładnie 50 mm, co oznacza, że jedną dłonią możesz łatwo zaznaczać elementy i przewijać. SensePoint ma też kopułowatą nasadkę, którą dopracowano pod kątem najlepszego wyczucia.
Ultrabook ASUSPRO BU201
Trusted Platform Module zapewniający wydajne zabezpieczenie sprzętowe
Moduł Trusted Platform Module (TPM) jest układem sprzętowym wbudowanym w płytę główną, który bezpiecznie szyfruje dane, zmniejszając ryzyko stwarzane przez hakerów próbujących przechwycić hasła i klucze szyfrujące poufne dane. TPM to dodatkowa warstwa zabezpieczeń pozwalająca notebookom bezpieczniej wykonywać programy, dzięki czemu transakcje oraz komunikacja są bardziej wiarygodne. W połączeniu z opcjonalnym pakietem oprogramowania zabezpieczającego oferuje zdecydowanie zwiększone bezpieczeństwo całego systemu, ochronę plików, komunikacji email i prywatności. TPM umożliwia uzyskanie dużo skuteczniejszej ochrony od zapewnianej przez BIOS, system operacyjny czy jakąkolwiek aplikację niepowiązaną z TPM.
Ultrabook ASUSPRO BU201
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki skanerowi linii papilarnych
Skanowanie odcisku palca oznacza maksymalne bezpieczeństwo i ochronę danych. Elektroniczny skaner w notebookach z serii ASUSPRO BU201 do odczytu wzorów linii papilarnych używa obrazowania w częstotliwościach radiowych (RF). W porównaniu z innymi rozwiązaniami sensorycznymi obrazowanie RF jest w mniejszym stopniu podatne na stan skóry, w tym suchą, startą, zrogowaciałą, brudną czy tłustą.
Ultrabook ASUSPRO BU201
Inteligentna identyfikacja
Inteligentne karty mogą być wykorzystane do identyfikacji, autoryzacji, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z nich do logowania i autoryzacji transakcji internetowych.
Ultrabook ASUSPRO BU201
ASUSPRO Business Center do zarządzania PC w jednym,łatwym w użyciu pakiecie
Pomaga małym firmom skutecznie zarządzać swymi komputerami w jednym prostym narzędziu
ASUSPRO Business Center to nowa platforma, na którą składa się sprzęt, aplikacje i oprogramowanie sprzętowe zapewniające wysokie bezpieczeństwo i zwiększoną produktywność. Powstała z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, które nie posiadają zarządzanego środowiska IT. Upraszcza zarządzanie, umożliwiając skupienie się na prowadzeniu biznesu.
ASUSPRO Business Center
Windows 10
Oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 8 PRO PL
Włącz swój nowy tablet lub komputer z systemem Windows i zanurkuj w nim od razu. Najważniejsze jest poznanie narożników i krawędzi, miejsca najczęściej wykonywanych czynności, jak przełączanie między aplikacjami, udostępnianie plików znajomym i dostosowywanie ustawień. Szybko zaczniesz przeskakiwać od pracy do zabawy i z powrotem — albo robić obie rzeczy jednocześnie.
Windows 8 PRO PL

Informacje techniczne

Model

AsusPRO BU201LA

Informacje o procesorze

Intel® Core™ i5-4210U (3MB Cache, 2 rdzenie / 4 wątki, do 2.7GHz Turbo Boost, TDP 15W)

Taktowanie procesora

1.7 GHz

Zainstalowana pamięć RAM

4 GB

Pojemność dysku

508 GB

Pojemność SSHD

508 GB

Dźwięk

- Wbudowane głośniki i mikrofon
- Technologia ASUS SonicMaster Lite
- Wbudowany chip audio Azalia (3D)
- Obsługa MaxxAudio

Pozostałe informacje o pamięci RAM

4GB OnBoard Memory (1x SODIMM Wolny)

Maks. wielkość pamięci

12 GB

Pozostałe parametry dysku

500GB HDD TPM 5400RPM + 8GB SSD

Typ dysku

SSHD

Interfejs dysku

SATA

Rodzina procesora

Intel Core i5

Rodzaj pamięci

On-board DDR3

Częstotliwość szyny pamięci

1600 MHz

Prędkość obrotowa

5400 obr/min

Napęd optyczny

Brak

Ekran

Model karty graficznej

Intel HD Graphics

Przekątna ekranu

12.5''

Rozdzielczość

1920 x 1080 (HD 1080)

Powierzchnia matrycy

Matowa

Technologia podświetlania

Diody LED

Typ matrycy

Brak danych

Ekran dotykowy

Nie

Kamera internetowa

Tak

Złącza / komunikacja

Modem WWAN (3G) / LTE (4G)

Nie

Pozostałe porty we/wy

1 x RJ-45 , 1 x Audio (Combo)

Porty USB

3 x USB 3.0 Type-A

Dokowanie

Nie

Komunikacja

LAN 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/g/n , WiDi , Bluetooth

Gniazda rozszerzeń

Nie

Liczba portów USB

3

W tym USB 3.0

3

Port / Złącze COM

Nie

Port / Złącze LPT

Nie

Porty wideo

1 x Mini DisplayPort , 1 x VGA (15 pin D-Sub)

Czytnik kart pamięci

Tak

Czytnik linii papilarnych

Tak

Zasilanie

Pojemność baterii

32 Wh

Typ ogniwa

Li-ion

Oprogramowanie

System operacyjny

Windows 7 Pro 64-bit , Windows 8.1 Pro 64-bit

Fizyczne

Waga

1.27 kg

Wysokość

20.6 mm

Szerokość

310 mm

Głębokość

215 mm

Kolor

Szary , Czarny

Nieprzypisane

Gwarancja

36

Informacje o gwarancji

3 lata NBD

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus ASUSPRO BU201LA-DT021G W7PRO licW8.1 PRO MUI i5-4210U/4GB/500GB+8GB SSD/HD4400/w/o ODD/FPR/12.5" FHD AG Dark Grey