Kategorie
MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"

MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"...

Numer katalogowy: AOMCPNTMADRYT15 Kod producenta:

0 Out of stock
MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"
MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"
MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"
MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"

MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"

Torby i plecaki

MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"

Numer katalogowy: AOMCPNTMADRYT15

Kod producenta: TOR-MC-MADRYT-15

Niedostępny

MODECOM MADRYT to wykonana z najwyższej jakości materiałów nowoczesna torba, przeznaczona do użycia z komputerami przenośnymi o przekątnej ekranu do 15,6”. Nowy model torby na laptopa MODECOM MADRYT powstał w szczególności z myślą o najbardziej wybrednych oraz wymagających użytkownikach. Wykorzystanie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

MODECOM MADRYT to wykonana z najwyższej jakości materiałów nowoczesna torba, przeznaczona do użycia z komputerami przenośnymi o przekątnej ekranu do 15,6”.
Nowy model torby na laptopa MODECOM MADRYT powstał w szczególności z myślą o najbardziej wybrednych oraz wymagających użytkownikach. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów pozwoliło nas stworzyć produkt, który cechują doskonałe właściwości ochronne dla Państwa cennego sprzętu. Z kolei solidna oraz odporna na odkształcenia konstrukcja pozwala transportować komputer przenośny w sposób bardzo wygodny dla użytkownika.

SZEREG PRZYJAZNYCH DLA UŻYTKOWNIKA UDOGODNIEŃ
Aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania torba MODECOM MADRYT została wyposażona w dwie zamykane zamkiem błyskawicznych główne komory. Pierwsza komora przeznaczona jest na komputer przenośny, została wyposażona w specjalne paski, które stabilizują Państwa komputer, zapobiegając tym samych przed jego przypadkowym przemieszczeniem.

Często się zdarza, że oprócz komputera przenośnego na spotkania biznesowe należy zabrać zarówno dokumenty, jak i szereg dodatkowych akcesoriów.

Dzięki wyposażeniu jej w drugą główną komorę, użytkownik będzie mógł zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe wszelkie niezbędne akcesoria i dokumenty, bądź zabrać ze sobą dodatkowe narzędzie pracy, jaki jest np. tablet multimedialny.

Na szczególną uwagę zasługuje również umieszczona w przedniej części torby specjalna, zapisana kieszeń wewnątrz której znajdują się specjalne przegródki na telefon komórkowy, długopisy, wizytówki lub inne przydatne podczas spotkania z klientami akcesoria. Dokładnie poniżej opisanej komory znajduje się także zamykana zamkiem błyskawicznym specjalna kieszeń na dodatkowe akcesoria, czy też dokumenty.

PRODUKT ŁATWY W TRANSPORCIE
Torba MODECOM MADRY została wyposażona w akcesoria które pozwalają na trzy wygodne sposoby transportu . Wygodna, wykonana z wysokiej jakości materiału rączka pozwoli zachować profesjonalny wygląd podczas rozmów biznesowych. Z kolei odczepiany pasek pozwala nosić torbę na ramieniu podczas mniej oficjalnych sytuacji. Dodatkowo w tylnej części torby umieszczono specjalny pasek, który umożliwia zaczepienie torby na rączce walizki podróżnej.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
MODECOM MADRYT to torba, która zachwyca również wysoką jakością wykonania. Za sprawą użytych podczas produkcji materiałów najwyższej jakości torba zapewnia doskonałą ochronę każdego komputera przenośnego o przekątnej ekranu w przedziale od 15.6 – 16”.
W trosce o maksymalny poziom bezpieczeństwa Państwa cennego sprzętu torba MODECOM posiada specjalną, wewnętrzną komorę, która skutecznie amortyzuje laptop w razie przypadkowego upadku lub uderzenia oraz oddziela komputer od pozostałych przedmiotów znajdujących się w torbie. Z kolei, specjalna usztywniona konstrukcja uniemożliwia odkształcenie się torby, tym samym utrzymując ją zawsze w dobrym stanie.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Materiał: 1680D nylon
- Wymiary torby: 43 x 33 x 11 cm
- Wymiary wewnętrznej kieszeni: 41 x 30,5 x 6 cm
Organizacja:
- Dwie główne komory
- Cztery kieszenie
- Środkowa kieszeń na laptopa
- Dodatkowe kieszenie na dokumenty, akcesoria
- Specjalna kieszeń na telefon komórkowy, długopisy, akcesoria

Rodzaj

Torba

Przekątna ekranu

15,6'' , 16''

Pasek na ramię

Tak

Uchwyt do ręki

Tak

Prezentacja 3D

Fizyczne

Wykonanie ze skóry

Nie

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MODECOM TORBA NA LAPTOPA MADRYT 15,6"