Kategorie
Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna

Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna ...

Numer katalogowy: AZWHIBA0060 Kod producenta:

Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna
Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna
Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna

Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna

Baterie do laptopów

Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna

Numer katalogowy: AZWHIBA0060

Kod producenta: 05112

Dostępny 24h

...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Baterie Whitenergy to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie oryginalne, a są przy tym w korzystnej cenie.
Wybierając baterię zastępczą Whitenergy nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności.

Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej.
Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe.

Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu baterie Whitenergy utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku!

Marka Whitenergy gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys. euro.

Aby w łatwy sposób dobrać odpowiednią baterię skorzystaj z konfiguratora, wyszukując zamiennik po kodzie oryginalnej baterii Twojego laptopa: http://finderpro.whitenergy.com 
Sprawdź czy napięcie tej baterii odpowiada specyfikacji Twojego notebooka. Różnica nie może być większa niż 0,5V (napięcia 10.8V i 11.1V są tożsame).

Fizyczne

Pojemność baterii

4400 mAh

Napięcie

11.1 V

Informacje techniczne

Pasuje do

Aspire One D255
Aspire One AOD255
Aspire One D260
Aspire One 722-C62kk
Aspire One 522
Aspire One D270
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One 722
Aspire One D257
Aspire One d255e
Chromebook AC700
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
LT23
LT2304c
Aspire One Happy 2
Aspire V5
Aspire S5-391

Zastępuje baterie

AL10A31
AL10B31
BT.00603.121
LC.BTP00.128
LC.BTP00.129
AL10G31
AL10BW

Typ ogniwa

Li-ion

Pozostałe

Gwarancja

12

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V 4400mAh czarna