Kategorie
Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny

Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny...

Numer katalogowy: AJBRTAJ0001 Kod producenta:

0 Out of stock
Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny
Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny
Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny

Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny

Uchwyty

Brodit Uchwyt Samochodowy do Apple iPhone 5 / 5S - 511422 Pasywny

Numer katalogowy: AJBRTAJ0001

Kod producenta: 511422

Niedostępny

Osoby, które dużo jeżdżą, znają zalety dodatkowego sprzętu mobilnego montowanego w samochodzie. Jednak jednym z warunków, jakie musi spełniać taki sprzęt jest odpowiedni montaż i jego bezpieczna obsługa podczas jazdy, tak aby nie wpływała ona negatywnie na bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Rozwiązaniem...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Osoby, które dużo jeżdżą, znają zalety dodatkowego sprzętu mobilnego montowanego w samochodzie. Jednak jednym z warunków, jakie musi spełniać taki sprzęt jest odpowiedni montaż i jego bezpieczna obsługa podczas jazdy, tak aby nie wpływała ona negatywnie na bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Rozwiązaniem spełniającym te wymagania są uchwyty marki BRODIT dedykowane do urządzeń elektronicznych.

Umieść swój smartfon w pasywnym uchwycie podczas podróży samochodem, a zawsze będziesz go miał w zasięgu wzroku oraz w zasięgu swojej ręki. Bezpiecznie, komfortowo i wygodnie! Uchwyt posiada elegancki i dyskretny design, który jest idealnym uzupełnieniem dla eleganckiego wnętrza współczesnych pojazdów. Twój smartfon jest solidnie zamocowany w pozycji pionowej, w celu uzyskania maksymalnego zasięgu telefonu. Do urządzenia można podłączyć np. przenośny zestaw głośnomówiący lub ładowarkę samochodową do gniazda zapalniczki, w momencie gdy znajduje się ono w uchwycie.

Uchwyt wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym i jest idealnie dopasowany to Twojego modelu smartfona. Urządzenie bardzo łatwo jest umieścić w uchwycie oraz łatwo zabrać go ze sobą kiedy wysiadasz z samochodu.

Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie. Możesz regulować ustawienie uchwytu o 22° w każdym kierunku. Uchwyt umożliwia jednocześnie ustawienie smartfona w pionie lub w poziomie. Jest to wygodne w sytuacji, kiedy chcesz używać swojego urządzenia np. jako nawigacji samochodowej. Zamontuj swój uchwyt do smartfona na ProClip’ie samochodowym.

Cechy produktu:
-Elegancki wygląd oraz perfekcyjne dopasowanie do modelu Twojego samochodu oraz smartfona.
-Uchwyt został wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym, które w trakcie kolizji samochodu nie łamie się na drobne, niebezpieczne kawałki.
-Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie.
-Idealnie wyprofilowany uchwyt Brodit precyzyjnie trzyma Twój smartfon w każdej pozycji.
-Znajdujące się w komplecie śrubki umożliwiają natychmiastowy montaż uchwytu w aucie.
-Głowica obrotowa zintegrowana z uchwytem umożliwia obracanie Twojego telefonu o 360°.
-Łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia oraz wszystkich przycisków funkcyjnych.
-Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów przy zastosowaniu uchwytu samochodowego ProClip (sprzedawany oddzielnie).
-5 lat gwarancji.

Nieprzypisane

Pasuje do

iPhone 5/5S

Pozostałe parametry

Przed montażem uchwytu zapoznaj się z wszystkimi instrukcjami oraz zdjęciami.
1.Poluzuj śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu, dzięki czemu będziesz mógł odłączyć głowicę obrotową znajdującą się w tylnej części uchwytu.
2.Umieścić płytkę montażową głowicy obrotowej w żądanym położeniu. Następnie przykręć ją do wybranego miejsca śrubkami, które znajdują się w komplecie.
3.Umieść uchwyt na płytce montażowej głowicy obrotowej w taki sposób, aby można było dokręcić śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu. Śrubę należy dokręcić dość mocno, a następnie lekko poluzować, aby możliwa była regulacja uchwy

Rodzaj

Samochodowy

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Brodit Uchwyt samochodowy do Apple iPhone 5 - 511422 pasywny