Kategorie
Apple MOUSE  MB112ZM/C

Apple MOUSE MB112ZM/C...

Numer katalogowy: UMAPPOPD0000001 Kod producenta:

0 Out of stock
Apple MOUSE  MB112ZM/C
Apple MOUSE  MB112ZM/C
Apple MOUSE  MB112ZM/C

Apple MOUSE MB112ZM/C

Inne

Apple MOUSE MB112ZM/C

Numer katalogowy: UMAPPOPD0000001

Kod producenta: MB112ZM/C

Niedostępny

Innowacyjna kulka przewijania z funkcją przyciskuMysz Apple ma specjalną kulkę umożliwiającą wygodne, płynne przewijanie jednym palcem. Kulka obraca się o 360 stopni we wszystkich kierunkach. Dzięki temu możesz swobodnie przeglądać długie strony internetowe i obszerne arkusze kalkulacyjne, przesuwać...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Innowacyjna kulka przewijania z funkcją przycisku
Mysz Apple ma specjalną kulkę umożliwiającą wygodne, płynne przewijanie jednym palcem. Kulka obraca się o 360 stopni we wszystkich kierunkach. Dzięki temu możesz swobodnie przeglądać długie strony internetowe i obszerne arkusze kalkulacyjne, przesuwać duże obrazy niemieszczące się na ekranie, śledzić linię czasu w programach do obróbki filmów itp. Ponadto kulka działa jak przycisk. Po jej naciśnięciu możesz uzyskać dostęp do ulubionych funkcji systemu Mac OS X, takich jak Dashboard, Spotlight czy Exposé.

Dotykowa powłoka górna
Elegancka mysz Apple z gładką górną powierzchnią wygląda z pozoru na mysz jednoprzyciskową. Wewnątrz kryje się jednak zaawansowana technologia dotykowa, która wykrywa, którą stronę myszy klikasz. Dzięki temu możesz korzystać z funkcji zarówno lewego, jak i prawego przycisku. Jeśli wolisz korzystać z jednego przycisku, możesz używać myszy Apple w klasycznym wydaniu. W tym celu należy zmienić ustawienia w okienku preferencji systemu Mac OS X.

Przyciski boczne
Po obu stronach myszy Apple znajdują się przyciski boczne, które możesz skonfigurować tak, aby uaktywniały określone funkcje systemu Mac OS X, na przykład pulpit Dashboard, program Exposé.

Możliwość dostosowania

Użytkownicy systemu Mac OS X mogą w prosty sposób dostosować działanie myszy Apple do swoich potrzeb za pomocą opcji dostępnych w panelu preferencji systemowych. Można tam określić sposób działania funkcji śledzenia i klikania dla kulki przewijania, a także zdefiniować czynności wykonywane po kliknięciu prawego i lewego przycisku oraz przycisków bocznych. Każdy użytkownik komputera Mac może również ustawić na swoim koncie własny profil myszy.

System śledzenia optycznego

Mysz Apple ma precyzyjny czujnik optyczny, który zapewnia płynny, dokładny ruch kursora podczas korzystania z myszy na niemal każdej powierzchni. Nie jest wymagana żadna podkładka

Nieprzypisane

Połączenie

Przewodowe

Interfejs

USB

Sensor

Optyczny

Fizyczne

Kolor

Biały

Pozostałe

Gwarancja

12

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Apple MOUSE MB112ZM/C