Kategorie
Bean Alkomat DA8100

Bean Alkomat DA8100...

Numer katalogowy: CCBEADA8100 Kod producenta:

PLN 338 In stock
Bean Alkomat DA8100
Bean Alkomat DA8100

Bean Alkomat DA8100

Alkomaty

Bean Alkomat DA8100

Numer katalogowy: CCBEADA8100

Kod producenta: ALCOFIND DA8100

Dostępny 24h

Najtańszy alkomat elektrochemiczny w POLSCE!Najnowszy produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat DA-8100 AlcoScent jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 5 promili) i dokładności do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Najtańszy alkomat elektrochemiczny w POLSCE!

Najnowszy produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat DA-8100 AlcoScent jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 5 promili) i dokładności do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor jakich używa POLICJA w swoich alkotesterach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu. Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może przede wszystkim dla przedsiębiorców do sprawdzania trzeźwości pracowników. Niewątpliwe zalety DA-8100 to bardzo duża precyzja wykonania, powtarzalność pomiarów oraz wymienny moduł sensora. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-8100 pochodzi bezpośrednio od producenta, który staje się w ostatnim czasie liderem w produkcji alkomatów osobistych na świecie.

Dodatkową zaletą dla użytkownika jest to że alkomat przed wysyłką do klienta jest sprawdzany w naszym specjalistycznym laboratorium pod kątem poprawności wskazań.

TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY.

Nieprzypisane

Zakres pomiaru (maks.)

5 ‰

Czas przygotowania

18 s

Czas pomiaru

5 s

Wyświetlacz

3 cyfrowy LCD z podświetleniem

Dokładność pomiaru

0.01 ‰

Zasilanie

Baterie/akumulatory AAA

Sensor

Elektrochemiczny

Zakres pomiaru (min.)

0 ‰

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

123 x 52 x 29.5 mm

Waga

75 g

Pozostałe

Certyfikaty

CE

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Ustniki: 6szt. wielokrotnego użytku
- Saszetka do testera
- Instrukcja w języku polskim

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Bean Alkomat DA8100