Kategorie
Bean Alkomat AlcoDigital P100

Bean Alkomat AlcoDigital P100...

Numer katalogowy: CCBEA00P100 Kod producenta:

PLN 1386 In stock
Bean Alkomat AlcoDigital P100
Bean Alkomat AlcoDigital P100

Bean Alkomat AlcoDigital P100

Alkomaty

Bean Alkomat AlcoDigital P100

Numer katalogowy: CCBEA00P100

Kod producenta: ALCODIGITAL P100

Dostępny 24h

AlcoDigital P100 jest najbardziej zaawansowanym, profesjonalnym urządzeniem z rodziny AlcoDigital. Seria alkomatów "P" została przez producenta wydzielona jako inna rodzina alkomatów, ponieważ alkomaty P100 są urządzeniami bardzo zaawansowanymi technologicznie, wyposażonymi w platynowy czujnik/sensor...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

AlcoDigital P100 jest najbardziej zaawansowanym, profesjonalnym urządzeniem z rodziny AlcoDigital. Seria alkomatów "P" została przez producenta wydzielona jako inna rodzina alkomatów, ponieważ alkomaty P100 są urządzeniami bardzo zaawansowanymi technologicznie, wyposażonymi w platynowy czujnik/sensor elektrochemiczny najwyższej klasy i wyposażonymi w możliwość dokumentowania pomiarów na wydrukach z bezprzewodowej drukarki (opcja). Tester trzeźwości P100 przeznaczony jest oczywiście do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego platynowy czujnik /sensor elektrochemiczny o w zakresie pomiarowym od 0-000‰ do 6,300‰ jest wypróbowaną jednostką pomiarową wyprodukowaną przez renomowanego producenta tego typu sensorów. Alkomat ten wykorzystuje profesjonalną jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości. Charakteryzuje go precyzja, powtarzalność wskazań oraz wypróbowany sensor platynowy. Cała procedura testu jest kontrolowana przez nowoczesne oprogramowanie oraz zintegrowany microprocesor. Posiada pamięć 10000 pomiarów, licznik pomiarów , wkaźnik daty oraz godziny. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest bardzo funkcjonalne. Podświetlany wyświetlacz TFT jest duży, czytelny i wyraźny. Dotykowy wyświetlacz TFT posiada możliwość obsługi rysikiem. Alkomat posiada alarm zawartości alkoholu, który informuje o niebezpiecznej, przekraczającej normę ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat P100 posiada 3 tryby pomiarowe:
-manualny: który pozwala na wykrycie alkoholu u osoby badanej bez koniecznosci używania ustnika, tylko poprzez zbliżenie alkomatu do ust badanego
-zwykły: standardowa procedura badania alkomatem
-dowodowy: w trybie dowodowym w analizatorze wydechu można wpisac dane badanej osoby badanej w pamięci analizatora wydechu (alkomatu)

Alkomat AlcoDigital P100 wyposażony jest również w unikalny system instalacji ustnika (nie da się go zainstalować nieprawidłowo) oraz zabezpieczenia wlotu powierza (próbki) do urządzenia co zapobiega przed zanieczyszczeniem pobraniej próbki przez slinę czy inne zanieczyszczenia.
Alkomat AlcoDigital P100 jest testerem, wyprodukowanym na bazie technologii, której w swoich testerach trzeźwości używa policja. Profesjonalny analizator alkoholu P100 oferuje swoim profesjonalnym użytkownikom precyzyjne i szybkie analizowanie alkoholu w wydychanym powietrzu w sposób przyjazny użytkownikowi. Ponieważ P100 oferuje intuicyjne działanie, jest łatwy w użyciu i precyzyjne podaje wyniki pomiarów w bardzo krótkim czasie i jest bardzo wydajny, może być przeznaczony do częstych badań pracowników w zakładzie pracy oraz instytucji które potrzebują dowodowego badania alkomatem. Oczywiście polecamy go również bardziej wymagającym użytkownikom indywidualnym, którzy ceną sobie najwyższa jakość i precyzje.

Nieprzypisane

Zakres pomiaru (maks.)

6.3 ‰

Czas przygotowania

3 s

Czas pomiaru

3 s

Wyświetlacz

Wyświetlacz TFT 2,4" 4 cyfrowy z podświetleniem

Pozostałe parametry

- Czujnik przepływowy powietrza
- Kontrolowany mikroprocesorem
- Jednostki pomiarowe: (‰ promile, mg/L, % BAC, mg/100ml, mg/ml, g/100mL, g/L)
- Pamięć 10000 pomiarów
- Możliwość bezprzewodowego wydruku (*opcja)
- Port USB
- Licznik pomiarów
- 5 ustników w komplecie

Dokładność pomiaru

0.001 ‰

Zasilanie

Baterie/akumulatory AAA

Sensor

Elektrochemiczny

Zakres pomiaru (min.)

0 ‰

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

145x63x33mm

Waga

165 g

Pozostałe

Certyfikaty

Brak danych

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Alkomat AlcoDigital P100
- Ustniki 5szt. pakowane indywidualnie
- Baterie alkaliczne AAA 2szt.
- Zasilacz samochodowy 12V
- Pokrowiec (etui)
- Walizka z tworzywa sztucznego
- Ryski do ekranu TFT
- Instrukcja po polsku
- Karta gwarancyjna
- Gwarancja 24 miesięczna z certyfikatem kalibracji

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Bean Alkomat AlcoDigital P100