Kategorie
QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt.

QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt....

Numer katalogowy: HNQUISZLB05 Kod producenta:

0 Out of stock
QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt.
QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt.

QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt.

Naczynia

QUISELLE Kubek 320ml komplet 2 szt.

Numer katalogowy: HNQUISZLB05

Kod producenta: SZLU 039

Niedostępny

Wyjątkowo efektowny komplet 2 sztuk kubków włoskiej firmy Luigi Bormoli o pojemności 320 ml, które dzięki swojej znakomitej przejrzystości gwarantują wspaniały wygląd serwowanych w nich napojów. Zastosowanie podwójnych ścianek nie tylko wpływa na wyjątkowe wrażenia estetyczne, ale i pozwala na dłużej...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wyjątkowo efektowny komplet 2 sztuk kubków włoskiej firmy Luigi Bormoli o pojemności 320 ml, które dzięki swojej znakomitej przejrzystości gwarantują wspaniały wygląd serwowanych w nich napojów. Zastosowanie podwójnych ścianek nie tylko wpływa na wyjątkowe wrażenia estetyczne, ale i pozwala na dłużej zachować optymalną temperaturę napoju oraz chroni przed oparzeniem. Kubki te są idealne do serwowania zarówno zimnych, jak i gorących napojów.

Produkty firmy Luigi Bormioli są wykonane według oryginalnego i inowacyjnego pomysłu, którego celem było wytworzanie najwyższej jakości ekskluzywnego szkła, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Wykorzystanie najczystszego surowca najwyższej klasy przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii produkcyjnej przyniosło wspaniały efekt w postaci produktów, które budzą zachwyt swoim wyglądem i funkcjonalnoscią.

Nieprzypisane

Typ

Kubki

Mycie w zmywarce

Tak

Kubki / filiżanki / szklanki / kieliszki

2

Fizyczne

Kolor

przezroczysty

Materiał

Szkło

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QUISELLE Kubek 300ml komplet 2 szt.