Kategorie
Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa...

Numer katalogowy: HPMEVMC2602BIAL Kod producenta:

Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa
Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa

Urządzenia do masażu

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa

Numer katalogowy: HPMEVMC2602BIAL

Kod producenta: HPHMEVC2602BIAL

Niedostępny

Medivon przedstawia Masażer pleców CF-2602w. Jedyny produkt na polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Marka Medivon specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości, produkowanych na niemieckiej licencji. Masaż wibracyjny wprowadza całe ciało...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Medivon przedstawia Masażer pleców CF-2602w. Jedyny produkt na polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Marka Medivon specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości, produkowanych na niemieckiej licencji.

Masaż wibracyjny wprowadza całe ciało w miarowe drgania, które pobudzają krążenie krwi, poprawiając tym samym ukrwienie całego organizmu. Dodatkowa funkcja podgrzewania wzmaga poczucie komfortu i relaksu. Jest ono szczególnie korzystne dla napięcia mięśni - rozluźnia całe ciało i działa kojąco, wspomaga działanie masażu.

Dzięki ergonomicznemu kształtu i wykonania z elastycznych materiałów dopasowuje się do każdego fotela. Bardzo popularna w samochodach ze skórzaną tapicerką, odporna na ścieranie. Polecana dla kierowców wyjeżdżających w długie trasy, dzięki macie unikniesz drętwienia nóg czy bólu pleców. Mata jest ultra cienka dzięki czemu nie musisz zmieniać położenia fotela w samochodzie. Zasilanie samochodowe z zapalniczki.

Masaż wibracyjny
Masaż wibracyjny pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm. Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji uzyskujemy: przyśpiesza metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, zwalcza bezsenność, stres, złe samopoczucie, rozluźnia i poprawia samopoczucie.

5 Głowic Wibracyjnych
Głowice są tak rozmieszczone aby obejmowały rózne strefy masażu: szyja, plecy, biodra, uda.  Mata posiada pięć programów masażu: pulsujący, klepanie, wałkowanie, ugniatanie, automatyczny. Dodatko posiada funkcję podgrzewania. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego pilota z polskimi opisami. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Regulator czasowy

Akcesoria w zestawie

- Masażer Pleców Medivon CF-2602w
- Zasilacz sieciowy 230V
- Zasilacz samochodowy 12V
- Instrukcja obsługi

Liczba trybów / prędkości

4

Zasilanie

Sieciowe

Typ

Mata masująca

Funkcja podgrzewania

Tak

Funkcja podczerwieni

Nie

Pilot

Tak

Fizyczne

Kolor

biały

Pozostałe

Gwarancja

36

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa