Kategorie
Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa...

Numer katalogowy: HPMEVMC2602BIAL Kod producenta:

0 Out of stock
Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa
Medivon Mata mausująca  2602w biała pluszowa

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa

Urządzenia do masażu

Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa

Numer katalogowy: HPMEVMC2602BIAL

Kod producenta: HPHMEVC2602BIAL

Niedostępny

Medivon przedstawia Masażer pleców CF-2602w. Jedyny produkt na polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Marka Medivon specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości, produkowanych na niemieckiej licencji. Masaż wibracyjny wprowadza całe ciało...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Medivon przedstawia Masażer pleców CF-2602w. Jedyny produkt na polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Marka Medivon specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości, produkowanych na niemieckiej licencji.

Masaż wibracyjny wprowadza całe ciało w miarowe drgania, które pobudzają krążenie krwi, poprawiając tym samym ukrwienie całego organizmu. Dodatkowa funkcja podgrzewania wzmaga poczucie komfortu i relaksu. Jest ono szczególnie korzystne dla napięcia mięśni - rozluźnia całe ciało i działa kojąco, wspomaga działanie masażu.

Dzięki ergonomicznemu kształtu i wykonania z elastycznych materiałów dopasowuje się do każdego fotela. Bardzo popularna w samochodach ze skórzaną tapicerką, odporna na ścieranie. Polecana dla kierowców wyjeżdżających w długie trasy, dzięki macie unikniesz drętwienia nóg czy bólu pleców. Mata jest ultra cienka dzięki czemu nie musisz zmieniać położenia fotela w samochodzie. Zasilanie samochodowe z zapalniczki.

Masaż wibracyjny
Masaż wibracyjny pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm. Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji uzyskujemy: przyśpiesza metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, zwalcza bezsenność, stres, złe samopoczucie, rozluźnia i poprawia samopoczucie.

5 Głowic Wibracyjnych
Głowice są tak rozmieszczone aby obejmowały rózne strefy masażu: szyja, plecy, biodra, uda.  Mata posiada pięć programów masażu: pulsujący, klepanie, wałkowanie, ugniatanie, automatyczny. Dodatko posiada funkcję podgrzewania. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego pilota z polskimi opisami. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Regulator czasowy

Akcesoria w zestawie

- Masażer Pleców Medivon CF-2602w
- Zasilacz sieciowy 230V
- Zasilacz samochodowy 12V
- Instrukcja obsługi

Liczba trybów / prędkości

4

Zasilanie

Sieciowe

Typ

Mata masująca

Funkcja podgrzewania

Tak

Funkcja podczerwieni

Nie

Pilot

Tak

Fizyczne

Kolor

biały

Pozostałe

Gwarancja

36

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Medivon Mata mausująca 2602w biała pluszowa