Kategorie
Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H

Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H...

Numer katalogowy: HPMEVMCCF2606H0 Kod producenta:

0 Out of stock
Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H
Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H
Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H
Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H

Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H

Urządzenia do masażu

Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H

Numer katalogowy: HPMEVMCCF2606H0

Kod producenta: HPMEVMCCF2606H0

Niedostępny

Korzystaj z prozdrowotnego masażu shiatsu i ciesz się zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.CellulitMasowanie części ciała, których dotknął cellulit może pomóc w zmniejszeniu jego widoczności. Ugniatanie, delikatne szczypanie skóry za pomocą specjalnych urządzeń, poprawi przepływ krwi i chłonki w tkance...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Korzystaj z prozdrowotnego masażu shiatsu i ciesz się zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.

Cellulit
Masowanie części ciała, których dotknął cellulit może pomóc w zmniejszeniu jego widoczności. Ugniatanie, delikatne szczypanie skóry za pomocą specjalnych urządzeń, poprawi przepływ krwi i chłonki w tkance tłuszczowej.

Mata Medivon SHIATSU CF-2606H sprawdzi się dla osób żyjących w ciągłym stresie. Gdy odczuwasz bóle pleców i kręgosłupa, górnych partii nóg, gdy masz problem z właściwym krążeniem krwi lub z zasypianiem.

Żylaki
Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną terapią przeciw żylakom jest masaż. Żylaki są powodem dokuczliwych dolegliwości, powodują dyskomfort, uczucie "zmęczenia" nóg, skurcze nocne, obrzęki, pieczenie. Dolegliwości nasilają się w ciągu dnia i ustępują częściowo w trakcie chodzenia lub po położeniu się. Objawy, które powinny skłonić nas do wizyty u lekarza to: bolesne skurcze mięśni, ból stóp i podudzi, tzw. uczucie ciężkich nóg, obrzęki pojawiające się najczęściej wieczorem, pajączki naczyniowe.

Masaż
Masaż ten jest jedną z metod leczenia fizykalnego, jak również integralną częścią odnowy biologicznej. Jego skuteczność zależy głównie od stopnia zaawansowania czynnika chorobowego. Masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Przetrenowałeś się i bolą Cię ramiona lub łydki? Z matą Medivon z łatwością rozmasujesz obolałe mięśnie i zapewnisz sobie natychmiastową ulgę!

Nieprzypisane

Zasilanie

Sieciowe

Typ

Mata masująca

Funkcja podgrzewania

Brak danych

Funkcja podczerwieni

Brak danych

Pilot

Tak

Fizyczne

Kolor

Beżowy

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Medivon MATA MASUJĄCA SHIATSU CF2606H