Kategorie
KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy

KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy...

Numer katalogowy: HPKADTE0000KT30 Kod producenta:

PLN 112 In stock
KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy
KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy
KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy
KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy

KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy

Termometry

KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy

Numer katalogowy: HPKADTE0000KT30

Kod producenta: TER_KT-30

Dostępny 24h

Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki KT-30 nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi sie podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.

Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 posiada funkcję trójkolorowej identyfikacji poziomu temperatury : przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się wyświetlacz zielony, gdy temperatura jest  >= 37,4  -  > 37,9 st C, zapali się wyświetlacz pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się wyświetlacz czerwony.

Nieprzypisane

Akcesoria w zestawie

- Termometr
- 2 baterie AAA
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja polska 24 miesiące

Zakres pomiaru

- Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
- Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 60,0°C / 32,0°F – 140,0°F.Margines błędu pomiaru: w standardowych warunkach otoczenia: +-0,2°C/0,3°C.
- Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 3cm – 5cm.
- Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 3cm – 6cmm (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz większe znaczenie na podany wynik będzie mieć temperatura otoczenia ).

Jednostki miar

°C

Metoda pomiaru

Bezdotykowy

Fizyczne

Kolor

biały , Niebieski

Wymiary

17cm × 4.8cm × 4cm

Waga

75 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: KARDIO-TEST Termometr bezdotykowy