Kategorie
Samsung Odkurzacz bezworkowy       VC15QHNDC6B

Samsung Odkurzacz bezworkowy VC15QHNDC6B...

Numer katalogowy: HDSAMOBVC15QHND Kod producenta:

0 Out of stock
Samsung Odkurzacz bezworkowy       VC15QHNDC6B
Samsung Odkurzacz bezworkowy       VC15QHNDC6B
Samsung Odkurzacz bezworkowy       VC15QHNDC6B

Samsung Odkurzacz bezworkowy VC15QHNDC6B

Odkurzacze

Samsung Odkurzacz bezworkowy VC15QHNDC6B

Numer katalogowy: HDSAMOBVC15QHND

Kod producenta: VC15QHNDC6B

Niedostępny

Szybkie oszczyszczanie pojemnikaWyrzucanie zgromadzonych w odkurzaczu nieczystości jest niezwykle łatwe. Po prostu wyjmij pojemnik i wysyp jego zawartość po podniesieniu klapki. Bez komplikacji i bez bałaganu – to zdecydowanie przyjemniejsza alternatywa dla kurzących worków tradycyjnych odkurzaczy.Czysty...

Zobacz szczegóły ›
 • Opis i dane techniczne
 • Opinie

Szybkie oszczyszczanie pojemnika
Wyrzucanie zgromadzonych w odkurzaczu nieczystości jest niezwykle łatwe. Po prostu wyjmij pojemnik i wysyp jego zawartość po podniesieniu klapki. Bez komplikacji i bez bałaganu – to zdecydowanie przyjemniejsza alternatywa dla kurzących worków tradycyjnych odkurzaczy.

Czysty dom w mgnieniu oka
Doświadcz możliwości zwiększonej siły ssącej, którą daje technologia Samsung Twin Chamber System™. Siła ssąca wymusza cyrkulację cząsteczek kurzu w komorze wewnętrznej, powodując oddzielenie brudu i kurzu z obiegu powietrza. Unikniesz tym samym zatkania odkurzacza, dzięki czemu będzie sprawnie działał przez dłuższy czas.

Więcej czasu dla Ciebie
Pozbądź się kurzu, sierści – nawet worków na śmieci. Tradycyjne odkurzacze nie zatrzymują kurzu tak skutecznie jak nowoczesne, bezworkowe modele. Możesz opróżnić je nawet przy połowie zapełnienia oraz zapomnisz o konieczności szukania i zamawiania jak najtańszych worków. Koniec końców, odkurzacz ma czyścić Twoje mieszkanie, nie portfel.

Łatwa regulacja
Rączka ze zdalną regulacją w odkurzaczu Samsung Motion Sync ułatwia włączanie i wyłączanie urządzenia oraz wybór optymalnej siły ssącej za pomocą wbudowanych przycisków. Zostały one dogodnie rozmieszczone w rączce przez co nie musimy się schylać do korpusu, a komunikacja z za pośrednictwem fal radiowych umożliwia łatwą i szybką zmianę poziomu mocy bez przerywania odkurzania.

Filtracja HEPA
W odkurzaczach Samsung zastosowano filtrację HEPA, gwarantującą najwyższą czystość powietrza wydmuchiwanego podczas odkurzania. Dzięki wyłapywaniu mikrocząsteczek kurzu i innych alergenów, jak np. pyłków kwiatowych i pleśni, filtracja HEPA sprawia, że środowisko, w którym przebywamy, jest czystsze i zdrowsze. Na podstawie oceny jakości powietrza wydmuchiwanego i zdolności do emisji, filtracja HEPA marki Samsung uzyskała certyfikację SLG, najbardziej uznanego instytutu certyfikującego i testującego w Niemczech. Certyfikację uzyskały również wybrane filtry roztoczy i alergenów.

Nieprzypisane

Moc

1500 W

Moc ssania

340 W

Poziom hałasu

82 dB

Prezentacja 3D

Typ

Bezworkowy

Worek

Bezworkowy

Filtr

HEPA

Fizyczne

Kolor

Czerwony

Pojemność

2 l

Długość przewodu

6 m

Wymiary

398 x 233 x 272 mm

Waga

6.7 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Odkurzacz bezworkowy VC15QHNDC6B