Kategorie
Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS

Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS ...

Numer katalogowy: HWHOTLK2S4DAABC Kod producenta:

0 Out of stock
Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS

Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS

Lodówki z zamrażalnikiem

Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS

Numer katalogowy: HWHOTLK2S4DAABC

Kod producenta: E4DAABC

Niedostępny

  • Szerokość: 70 cm
  • Wysokość: 195.5 cm
  • Pojemność zamrażarki: 156 l
  • Pojemność chłodziarki: 314 l
  • Klasa energetyczna: A+
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Quadrio
Quadrio to czterodrzwiowa lodówka marki Hotpoint z oryginalnym, przyciągającym wzrok wzornictwem. Wyróżniają ją zaokrąglone narożniki, atrakcyjne, długie uchwyty i metaliczny połysk. Wygodny dostęp do chłodziarki zapewniają podwójne, niezależnie otwierane drzwi, zaś zamrażalnik wyposażony jest w dwie oddzielne pojemne szuflady, płynnie otwierające się i podzielone wewnątrz na komory. Żaden detal lodówki Quadrio nie jest dziełem przypadku, aby zarówno funkcjonalność, jak i estetyka tworzyły urządzenie wyjątkowe.

High Definition
Chłodzenie High Definition: nie tylko przechowywanie żywności, ale również idealny klimat do zachowania świeżości i naturalnej jakości produktów. Technologia Active Oxygen powoduje, że żywność zachwuje swoją naturalną świeżość do 9 dni, ograniczając rozwój bakterii o 90% i powstawanie nieprzyjemnego zapachu o 70%. System Air Tech Evolution (dla modeli wolnostojących) i technologii Air (dla modeli do zabudowy) to gwarancja najlepszych warunków przechowywania żywności, a Hygiene Advance zapewnia najbezpieczniejsze dla niej warunki. Chłodzenie HD: wybitny ochrona żywności!

Hygiene control
Aby jeszcze lepiej chronić żywność, wewnętrzne ścianki lodówki Hotpoint pokryte są specjalną przezroczystą powłoką, która uniemożliwia powstawanie pleśni i zarazków. Od dzisiaj, dzięki Hygiene Control, najlepszym miejscem na przechowywanie zakupów żywnościowych jest domowa lodówka.

Ecotech
Symbol Ecotech na produkcie oznacza, że urządzenie spełnia najwyższe standardy efektywności energetycznej. Lodówki Ecotech to gwarancja mniejszego zużycia i wyjątkowej wydajności.

Podwieszana półka na butelki
Podwieszana półka na butelki pozwala na lepsze zarządzanie wnętrzem lodówki, zapewniając bezpieczny system przechowywania butelek.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Funkcja Super Cool
- Funkcja Super Freeze

Budowa

Side by Side

Kolor

czarny

Rodzaj

Wolnostojąca

No frost

nie

Klasa energetyczna

A+

Ilość agregatów

1

Technologia

Total No Frost

Fizyczne

Głębokość

76 cm

Szerokość

70 cm

Wysokość

195.5 cm

Pojemność zamrażarki

156 l

Pojemność chłodziarki

314 l

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hotpoint-Ariston E4DAABC SbS