Kategorie
Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka

Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka...

Numer katalogowy: HWGORLK2D6202TX Kod producenta:

0 Out of stock
Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka
Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka
Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka

Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka

Lodówki z zamrażalnikiem

Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka

Numer katalogowy: HWGORLK2D6202TX

Kod producenta: NRK6202TX

Niedostępny

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 200 cm
  • Pojemność zamrażarki: 85 l
  • Pojemność chłodziarki: 254 l
  • Klasa energetyczna: A++
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Prawdziwy Inox
Wszyschstronne zalety stali nierdzewne
j
Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są wykonane z prawdziwej stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zapewnia trwałość, która wydłuża użytkowanie sprzętu, czyniąc go jednocześnie przyjaznym dla środowiska.

Technologia IonAir
Naturalny mikroklimat w chłodziarce

W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne właściwości, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Zaawansowana technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i eliminuje niepożądane zapachy wydzielane przez niektóre produkty, np. cebulę. Innowacyjna technologia IonAir wytwarza w chłodziarce mikroklimat idealny zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

MultiFlow 360°
Intensywny system równomiernego nawiewu powietrza

Intensywny system MultiFlow 360° aktywnie reguluje nawiew powietrza, wilgotność i temperaturę, tak aby zapewnić najlepsze warunki dla przechowywanej żywności. Czternaście otworów wentylacyjnych gwarantuje stałą temperaturę na wszystkich półkach i eliminuje niebezpieczeństwo zamrożenia produktów. Stała temperatura i wilgotność panująca w chłodziarce na wszystkich półkach zapobiega wysychaniu produktów oraz chroni ich walory odżywcze i smakowe. System MultiFlow 360° skutecznie filtruje powietrze i oszczędza energię elektryczną.

AdaptTech
Lodówka dostosowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system został zaprojektowany, aby zachować optymalną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura wewnątrz gwałtownie się podnosi przez co jedzenie jest narażone na szok termiczny – wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki – wtedy urządzenie obniża temperaturę o 1 lub 2 °C. Dzięki temu temperatura wewnątrz urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność produktów
Świeże jak prosto z ogrodu

Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw dostępnych na rynku. Niska temperatura oraz możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich produktów.

SuperCool
Szybkie chłodzenie co tygodniowych zakupów

Funkcja intensywnego chłodzenie obniża temperaturę lodówki do 3°C, czyli mniej niż w ustawieniu standardowym. Połączenie dużej objętości lodówki wraz z funkcją intensywnego chłodzenia jest doskonałe do dużych ilości żywności. Po sześciu godzinach funkcja wyłącza się automatycznie, a temperatura chłodziarki wraca do ustawienia początkowego.

Szuflada XXL SpaceBox
Szuflada w zamrażarce z przeznaczeniem na duże produkty

Znajdująca się w zamrażarce duża szuflada XXL SpaceBox zasługuje na podwójną uwagę: oferuje wyjątkowo dużą pojemność (30 l) i zapewnia łatwy dostęp do zamrożonych produktów. Można w niej bez trudu zmieścić i zamrozić nawet największe produkty.

Funkcja XtremeFreeze
Profesjonalne zamrażanie

Nawet zamrożona żywność może być zdrowa. Jednak, aby produkty zachowały swoje walory odżywcze, muszą zostać szybko zamrożone. Umożliwiają to najbardziej zaawansowane modele chłodziarek marki Gorenje ION generation z szufladą XtremeFreeze, w której żywność zamrażana jest dwa razy szybciej niż tradycyjnie i dzięki temu zachowuje swoje wartości odżywcze.

Szuflada ZeroZone
Idealna szuflada do przechowywania mięsa i ryb

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Zdolność zamrażania: 12 kg/24h
- Czas przechowywania bez zasilania: 18 h
- Sterowanie elektroniczne na drzwiach
- Cyfrowy wskaźnik temperatury dla lodówki i zamrażarki

Poziom hałasu

42 dB

Budowa

zamrażalnik dolny

Kolor

inox

Sterowanie

elektroniczne

Rodzaj

Wolnostojąca

No frost

nie

Klasa energetyczna

A++

Ilość agregatów

1

Technologia

No Frost Plus

Funkcje

Otwarte drzwi , Komora fresh / zero , Szybkie zamrażanie , Szybkie chłodzenie

Wyświetlacz / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

64 cm

Szerokość

60 cm

Wysokość

200 cm

Waga

69.5 kg

Pojemność zamrażarki

85 l

Pojemność chłodziarki

254 l

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Gorenje NRK6202TX Chłodziarko-zamrażarka