Kategorie
Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka

Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka...

Numer katalogowy: HWAMILK2DDFCXAA Kod producenta:

0 Out of stock
Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka
Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka

Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka

Lodówki z zamrażalnikiem

Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka

Numer katalogowy: HWAMILK2DDFCXAA

Kod producenta: 1170478

Niedostępny

  • Szerokość: 59 cm
  • Wysokość: 185 cm
  • Pojemność zamrażarki: 93 l
  • Pojemność chłodziarki: 233 l
  • Klasa energetyczna: A++
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Technologia No Frost w chłodziarce i zamrażarce
To inteligentne chłodzenie bez wilgoci, szronu i lodu. Technologia działa w oparciu o ciągły obieg chłodnego powietrzna wewnątrz lodówki. Dzięki temu na ścianach lodówki nie gromadzi się szron i lód, dlatego lodówka nie wymaga rozmrażania, a produkty dłużej zachowują świeżość.
   
Klasa energetyczna A++
Nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A++ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 30% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki temu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo*
* przygotowanych blenderem ręcznym Amica
   
Sterowanie Sensorowe
To prawdziwe centrum zarządzania lodówką. Pozwala na niezależne nastawianie temperatury w chłodziarce i zamrażarce. Umożliwia korzystanie z szeregu praktycznych funkcji, takich jak: Superchłodzenie, Wakacje, Party, Superzamrażanie, Blokada rodzicielska. A dodatkowe alarmy: otwartych drzwi i podniesionej temperatury zapewniają pełną ochronę dla przechowywanych artykułów spożywczych.
   
Pojemnik Vit Control
Służy do przechowywania produktów nietrwałych takich jak sery, wędliny, mięso, ryby. Znajdujące się w nim potrawy dłużej zachowują świeżość, kolor i aromat.
   
Szuflada Big Box
Pojemnik Big Box zastosowany w zamrażarce lodówek Amica pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przechowywania produktów.
   
Funkcja Super chłodzenie
Dzięki tej funkcji można szybko schłodzić duże ilości produktów. Przydatność tego rozwiązania docenimy szczególnie latem, gdy wracamy z dużą ilością zakupów. Dzięki Superchłodzeniu żywność zachowuje smak, zapach i wszystkie wartości odżywcze. Po osiągnięciu zaprogramowanej temperatury, funkcja wyłącza się automatycznie.
   
Funkcja Super zamrażanie
Błyskawiczny i efektywny sposób mrożenia. Skraca czas zamrażania produktów do niezbędnego minimum, dzięki czemu nie tracą one walorów odżywczych. Można bardzo szybko zamrozić duże porcje żywności, które zamierzamy przechowywać znacznie dłużej.
  
Funkcja Wakacje
Została stworzona po to, by zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i uchronić nas przed przykrym zapachem, który często powstaje, gdy urządzenie jest wyłączone przez dłuższy okres. Po włączeniu funkcji temperatura wewnątrz komory chłodziarki wynosi około 12°C. Idealna funkcja podczas naszej dłuższej nieobecności w domu.
  
Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 2+2 szt.
Wstawienie dużego garnka z zupą nie będzie stanowić problemu. Lodówki Amica są nie tylko pojemne, ale bardzo wytrzymałe. Półki w lodówce są wykonane ze szkła hartowanego.

Balkoniki w chłodziarce: 3 szt.
Możliwość ich regulacji zapewnia funkcjonalność i komfort użytkowania.
   
Pojemne szuflady zamrażarki: 3 szt.
Duże i pojemne! Wykonane z trwałego tworzywa szuflady to łatwy dostęp do zamrożonych produktów.
   
Alarm niedomkniętych drzwi
Sygnał świetlny i dźwiękowy uruchamia się automatycznie wtedy, gdy drzwi chłodziarki otwarte są dłużej niż 30 sekund.
   
Alarm podwyższonej temperatury
Włączy sie automatycznie gdy temperatura w komorze chłodziarki spadnie poniżej -1°C lub temperatura w komorze zamrażarki wzrośnie do ponad -13°C. Alarm ten ma postać świetlną i dźwiękową, sygnalizowaną na wyświetlaczu.
   
Uniwersalne drzwi L/P
Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.
   
Automatyczne odszranianie chłodziarki
Wygoda i oszczędność energii dzięki systemowi automatycznego odszraniania chłodziarki. Można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości.
  
Wieko uchylne balkonika górnego
Specjalnie zaprojektowany zamykany balkonik, który znajduje się na drzwiach lodówek to idealne miejsce na przechowywanie drobnych produktów takich jak na przykład jogurty, tłuszcze czy też nabiał.
   
Pojemnik na warzywa i owoce
Owoce i warzywa zajmują coraz więcej miejsca w naszej codziennej diecie, a co za tym idzie... także w lodówce. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcjonalne pojemniki, które oferują bardzo dużą przestrzeń na świeże owoce i warzywa.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Zdolność zamrażania: 12 kg/24h
- Czas przechowywania w czasie awarii: 16 godz.
- Roczny pobór energii: 245 kWh
- Czynnik chłodniczy: R 600a

Poziom hałasu

42 dB

Budowa

zamrażalnik dolny

Kolor

inox

Rodzaj

Wolnostojąca

No frost

tak

Klasa energetyczna

A++

Ilość agregatów

1

Technologia

No frost

Fizyczne

Głębokość

72.5 cm

Szerokość

59 cm

Wysokość

185 cm

Pojemność zamrażarki

93 l

Pojemność chłodziarki

233 l

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Amica FK332.3DFCXAA Chłodziarko-zamrażarka