Kategorie
Samsung Kuchnia mikrofalowa     GE 73 M

Samsung Kuchnia mikrofalowa GE 73 M...

Numer katalogowy: HWSAMMGE73M0000 Kod producenta:

356,00 zł

PLN 356 In stock
Samsung Kuchnia mikrofalowa     GE 73 M

Samsung Kuchnia mikrofalowa GE 73 M

Kuchenki mikrofalowe

Samsung Kuchnia mikrofalowa GE 73 M

Numer katalogowy: HWSAMMGE73M0000

Kod producenta: GE73M

Dostępny 24h

Trzy źródła emisji fal (TDS)Wydajna emisja mikrofal przekłada się na lepiej ugotowane potrawy. TDS to nowa technologia firmy Samsung, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Unikalny system emisji mikrofal jest efektem zaangażowania firmy Samsung w nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu uzyskano...

Zobacz szczegóły ›
 • Opis i dane techniczne
 • Opinie

Trzy źródła emisji fal (TDS)
Wydajna emisja mikrofal przekłada się na lepiej ugotowane potrawy. TDS to nowa technologia firmy Samsung, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Unikalny system emisji mikrofal jest efektem zaangażowania firmy Samsung w nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu uzyskano równomierne rozprowadzanie fal w całej kuchence. Kuchenki mikrofalowe wyposażone w ten system gwarantują, że przygotowywane w nich pożywienie będzie równomiernie podgrzane, a klienci dotychczas niezadowoleni z pracy swoich mikrofalówek będą mogli wymienić je na nowy model, eliminując przyczynę swych zmartwień.

Wnętrze ceramiczne
Emalia ceramiczna stosowana w kuchenkach Samsung zwiększa ich funkcjonalność. Wyjątkowo gładka powierzchnia z emalii ceramicznej ułatwia usuwanie tłuszczu i oleju z wewnętrznych ścianek urządzenia.

TDS
TDS, innowacyjna technologia Samsung, oferuje unikalny system emisji fal.

Szybkie rozmrażanie
Wyjątkowa funkcja Rapid Defrost umożliwia szybkie i równomierne rozmrażanie żywności. Produkty spożywcze nie robią się rozmoczone. Rozmrażaj potrawy, przywracając im świeżość. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy macie do dyspozycji smaczną żywność w dowolnym momencie.

Luksusowe wzornictwo ze stali nierdzewnej
Najwyższej jakości wzornictwo ze stali nierdzewnej wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze.

Wysoka odporność na zarysowania
Emalia ceramiczna jest bardzo trwała i wytrzymała, dzięki czemu jest siedmiokrotnie bardziej odporna na zarysowania i korozję w porównaniu z innymi wnętrzami mikrofalówek. Dlatego nawet po długim okresie użytkowania jej wnętrze wygląda jak nowe.

Tryb ekologiczny
Możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o 40% w trybie czuwania – mikrofalówka ma najniższy pobór mocy w trybie czuwania na świecie.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Automatyczne programy

Pojemność

20 l

Moc

750 W

Kolor

stalowy

Sterowanie

elektroniczne

Termoobieg

nie

Rodzaj

Wolnostojąca

Kierunek otwierania

lewo

Grill

tak

Fizyczne

Głębokość

35.2 cm

Szerokość

48.9 cm

Wysokość

27.5 cm

Waga

12.5 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Kuchnia mikrofalowa GE 73 M