Kategorie
Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714

Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714...

Numer katalogowy: HZWHRRF07140000 Kod producenta:

0 Out of stock
Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714
Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714

Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714

Pralki do zabudowy

Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714

Numer katalogowy: HZWHRRF07140000

Kod producenta: AWOC0714

Niedostępny

W pełni zintegrowana pralka do zabudowy AWOC 0714, marki Whirlpool, o szerokości 59.5 cm, maksymalnej wielkości wsadu 7 kg, z funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A++.Technologia Szósty Zmysł zapewnia najkrótszy czas prania oraz najniższe zużycie wody i energii gwarantując jednocześnie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

W pełni zintegrowana pralka do zabudowy AWOC 0714, marki Whirlpool, o szerokości 59.5 cm, maksymalnej wielkości wsadu 7 kg, z funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A++.
Technologia Szósty Zmysł zapewnia najkrótszy czas prania oraz najniższe zużycie wody i energii gwarantując jednocześnie najlepsze rezultaty. Na podstawie ilości wody jaka została wchłonięta przez ładunek podczas prania zasadniczego, czujniki elektroniczne Szósty Zmysł określają wielkość ładunku i dostosowują do niego parametry pracy urządzenia (czas trwania cyklu oraz całkowity pobór wody i energii), co pozwala na uzyskanie najwyższych klas efektywności energetycznej oraz jakości prania.
Prędkość wirowania 1400 obr/min, co sprawia, że pranie po wyjęciu z pralki jest prawie suche. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i energię potrzebną na jego wysuszenie. Posiada płynną regulację obrotów wirowania , która umożliwi Ci decydowanie o stopniu odwirowania prania w poszczególnych programach. Wybierzesz, czy chcesz ubrania mocniej odwirowane, które szybciej wyschną, ale będą bardziej zgniecione, czy zależy Ci na łatwym wyprasowaniu ich i obniżysz prędkość wirowania. Duża pojemność bębna - 7kg, umożliwiają swobodne rozmieszczenie prania, zapobiegając uszkodzeniom podczas prania. Pralka zapewnia również jednoczesne wypranie dużej ilości prania oszczędzając czas i energię.
Jest to pralka automatycznie dostosowująca ilość wody do załadunku w bębnie, dzięki czemu zmniejsza się zużycie wody i prądu. Model ten ma klasę energetyczną A++, czyli niższe rachunki za prąd i wodę oraz urządzenie przyjazne środowisku. Klasę prania A czyli najlepsze z możliwych efekty prania gwarantujące, że Twoje ubrania będą bardzo dokładnie wyprane.
Funkcja mniej zagnieceń, sprawia, że pranie po wyschnięciu będzie mniej pogniecione. Pralka podczas prania stosuje delikatne ruchy bębna, dzięki czemu pranie dużo łatwiej wyprasujesz. Opóźnienie startu pracy, pozwala na wybranie dogodnego dla Ciebie momentu rozpoczęcia prania. Możesz ustawić cykl prania tak żeby było gotowe jak będziesz miał czas żeby je rozwiesić. Funkcja przydatna zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z drugiej taryfy opłat za prąd.
Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi uniemożliwia otwarcie drzwiczek pralki podczas pracy urządzenia. Chroni łazienkę przed przypadkowym zalaniem.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Zużycie prądu (cykl): 0,9 kWh
- Zużycie wody (cykl): 46 litrów
- Wyświetlacz elektroniczny
- Regulacja obrotów wirowania: płynna
- Automatyka wagowa: automatyczny
- Sterowanie: elektroniczne

Szerokość

59.4 cm

Poziom hałasu

50 dB

Wysokość

82 cm

Głębokość

55.3 cm

Klasa energetyczna

A++

Rodzaj

Zabudowa

Ładowanie

front

Załadunek

7 kg

Prędkość wirówki

1400 obr/min

Poziom hałasu wirowania

71 - 75 dB

Klasa efektywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

B

Wyświetlacz LCD

Tak , Nie

Programy i opcje prania

Bawełna/EcoBawełna , Szybki/Krótki

Funkcje

- Funkcja pranie w zimnej wodzie
- Regulacja obrotów wirowania: zmienny
- Opóźnienie czasu startu: płynne
- Woda plus

Wyświetlacz / Panel

Nie

Fizyczne

Kolor

Nie dotyczy

Kierunek otwierania

lewo

Waga

66 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Whirlpool Pralka do zabudowy AWOC0714